2230
2217

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2226

حس خوبی به این ندارم ابدا با اینکه نوجوانی همه کتاب‌اش خونده بودم 

اما پشتش اهداف شیطانی در جریانه و متاسفانه موثر

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2050
تبلیغ جادو و سحر و شیطان پرستیه

خودشون گفتن همون اول که اینا اصلا حقیقت ندارن و ساخته و پرداخته ذهن نویسنده‌ن

بعدشم مردم ما نزده خودشون میرقصن ماشالله تو همین سایت بشمار چند نفر که اصلا هری پاتر ندیدن دنبال سحر و جادو و حس شیشمن

فعلا خبری نیست فقط بازیگرا به مناسبت بیستمین سالگرد قراره یه برنامه دورهمی بدن بیرون

اره منم اینو شنیدم

{+✓ما را جــــز خــیال آرام •••♡طلـــبی نـــیست،،،،زدنــــــیا•••✓+}وجَدنا كربَلاء مَوطِنُ الروحْ وَ ثآنيْ القُبلتَينِ وَ رفَعناهُ شِعارًا خالِدًا إننا لِلموت عشاق الحُســــــــين❤️ ______________________…

فرزند نفرین شده کلا نسبت به بقیه کار ضعیفی بود.فکز نکنم فیلمشم آنچنان جذاب دربیاد

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن
2051