2328
2330
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

حس خوبی به این ندارم ابدا با اینکه نوجوانی همه کتاب‌اش خونده بودم 

اما پشتش اهداف شیطانی در جریانه و متاسفانه موثر

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2336
تبلیغ جادو و سحر و شیطان پرستیه

خودشون گفتن همون اول که اینا اصلا حقیقت ندارن و ساخته و پرداخته ذهن نویسنده‌ن

بعدشم مردم ما نزده خودشون میرقصن ماشالله تو همین سایت بشمار چند نفر که اصلا هری پاتر ندیدن دنبال سحر و جادو و حس شیشمن

فعلا خبری نیست فقط بازیگرا به مناسبت بیستمین سالگرد قراره یه برنامه دورهمی بدن بیرون

اره منم اینو شنیدم

{+✓ما را جــــز خــیال آرام •••♡طلـــبی نـــیست،،،،زدنــــــیا•••✓+}وجَدنا كربَلاء مَوطِنُ الروحْ وَ ثآنيْ القُبلتَينِ وَ رفَعناهُ شِعارًا خالِدًا إننا لِلموت عشاق الحُســــــــين❤️ ______________________…

فرزند نفرین شده کلا نسبت به بقیه کار ضعیفی بود.فکز نکنم فیلمشم آنچنان جذاب دربیاد

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋یک عدد مینی مولوی‌شناس📚  دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩