2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر شب یا نهایتا یک‌شب در میون 

قرص صد تایی فینیش کوانتوم  هم دو روز پیش خریدم‌۴۳۰

تمام تاریخ معاصر ایران در این یک جمله شاملو خلاصه شده: «سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد»!!!
من نزدیک یه ساله استفاده نکردم از قبلم فینیش دارم جدی گرون شده؟چقدره مگه؟

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2731
2738

من همیشه نصف میکنم گاهیم سه قسمت!! ولی بازم تمیزمیشه

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
مامانم اصلا استفاده نمیکنه همینجوری آکبند تو کارتن مونده هر چیم میگم استفاده کن میگه دوساعت طول م ...

تایمر داره با برنامه های متنوع شستشوی۴۰دقیقه و کمترم دارن 

البته بستگی به مارک و مدل ماشینتونم داره

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵

یه سوال برا منی که میخوام طلا بفروشم ماشین ظرفشویی بخرم خیلی استفاده داره می ارزه طلا فروشی بخری؟ آخه من دستم نمیرسه بخرم حالا شاید ازدواجم سر گرفت خواستگارم وضعش خوبه ولی دوست دارم خودم بخرم میخوام بدونم ارزشش داره بخرم؟ من نمیخوام بجز مهمون استفاده کنم اونم مهمونم کمه شاید سالی 5 بار استفاده بشه شایدم بیشتر ولی میدونم ماهی 1بار هم استفاده نمیشه بجز اینکه مهمون از شهر دیگه واسم بیاد 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2706