2733
2734
عنوان

همسرم بعد از ۱۱ سال زندگی کتکم زد چه عکس العملی نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5714 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا روتون غیرتیه از دوس داشتن زیادیه

از کی تاحالا کتک خوردن معنی دوست داشتن میده؟؟

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728
کتکش زده از رو دوست داشتنه زیادیه؟ 

اره مگ نمیدونی اینجا هرکی کتک بخوره ینی شوهرش عاشقشه 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
سر این که روسریم تو جمع خونوادگیم جلو شوهر خواهرم افتاده بود😭

ااا حالا مامان من جلو شوهرخواهرش روسری نمیذاره 🤭🤭

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2738
شما سرچی؟

میخواستم برم خونه یکی بستگان توهین کرد منم عصبی شدم جیغ زدم عصبی شد دو بار محکم زد با دو دستاش رو سرم خیلی دردم اومد میخواست با مشت بزنه تو صورتم پسرم جلوش گرفت

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖

عمه من یبار با مانتو اونم مانتو بلند و جلو بسته رفته بود خونه جاریش میگه اومدم خونه همسرم منو به باد کتک گرفت که چرا چادر نبستی بعدش میگه بلافاصله بغلم کرد گفت ببخشید شوهرش روانی بود

خلاصه هر کاری میکنی خیلی سخت بگیر راحت نبخش.ب این شدتی ک زده داحت کوتاه نیااااا اصلا

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706