2410
2553
عنوان

شوهرم چش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 41 پست
شاید مشکلی پیش اومده براش فکرش درگیره

هیچی نمیدونم فقط میدونم مثل قبل نیس و چون شهر غریبم چشمم به دره تا اون بیاد خونه اینجا کسیو ندارم خیلی برام سخته اینجوری بگذره 

بخدا وقتی میاد خونه با شورو ذوق مثل همیشه به دور و برش میام‌ دختر شادی ام وختی پیشم باشه ولی سه چهار ...

شاید ذهنش درگیره

شومپر منم عصبانی بشه حرفای بدی میزنه

ببین چشه و‌صبور باش

من تا ده روزم و بیشترم سابقه این وضعیتو داشتم خدا حل کنه برات 

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
واقعا خیلی سخته الان نتونستم خودمو کنترل کنم اشکم درومد

من حتی پیامش دادم گفتم بهش انقد جواو نداد حتی زنگم زدم جوابم نداد منم از ناراحتی بهش توپیدم و گفتم دیگه پیامت نمیدم خدافظ

خیلی بده بهشم گفتم الان دو سه هفته میشه اینجوری شده

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
من حتی پیامش دادم گفتم بهش انقد جواو نداد حتی زنگم زدم جوابم نداد منم از ناراحتی بهش توپیدم و گفتم د ...

قبلا دعوا داشتید ک اینجوری شده

من بدون هیچ دعوایی یهو سرد شدد😔😔😔

میخام بهش زنگ نزنم ببینم خودش زنگ میزنه

هیچی نمیدونم فقط میدونم مثل قبل نیس و چون شهر غریبم چشمم به دره تا اون بیاد خونه اینجا کسیو ندارم خی ...

آیی تو منی یا من تو. بخدا شباهم بیرون نمیریم یکم بگردیم.یکم باهاش حرف زدم امروز ظهرهمش میگه تو چراانقد وراج شدی یکم بله بله میگه ادم دیگه ولکن نیستی میری برا خودت دلم میخاست اون لحظه میمردم خب صبح تا شب تنهام شبام میاد میشینیم پای فیلم حوصله حرف زدن نداره ظهرها یکم حرف میزنیم الان چند وقته اینجوری شده

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
2714
قبلا دعوا داشتید ک اینجوری شده من بدون هیچ دعوایی یهو سرد شدد😔😔😔 میخام بهش زنگ نزنم ببینم خو ...

نه والا اتفاقا این مدت خیلیم خوش بودیم یهویی اینجوری کرد

آیی تو منی یا من تو. بخدا شباهم بیرون نمیریم یکم بگردیم.یکم باهاش حرف زدم امروز ظهرهمش میگه تو چراان ...

منم باهاش حرف میزنم‌ میگه دیوونه شدی چرا همش حرف میزنی ی کم ساکت باش من شوهرمو میشناختم بخدا اینجوری نبود😭😭😭😭 بهشم گفتم عوض شدی میگه مثل قبلم چیم عوض شده

بخدا از صب چیزی نخوردم نا ندارم بلند شم 😔😔😔😔

قبلا دعوا داشتید ک اینجوری شده من بدون هیچ دعوایی یهو سرد شدد😔😔😔 میخام بهش زنگ نزنم ببینم خو ...

ولی ظهر سر این حرفش دیگه ساکت شدم بغض کردم داشت اماده میشد بره نمیدونم چیشد دماغش خورد تو در منم خندیدم گفتم دیدی منو دعوا کردی خدا چیکارت کرد بدتراخم کرد رفت

نه والا اتفاقا این مدت خیلیم خوش بودیم یهویی اینجوری کرد

خدا خودش مشکلمونو حل کنه چون اینجوری پیش بره بخدا دیوونه میشم کاش منم احساساتی نبودم و اصلا برام‌مهم نبود

خدا خودش مشکلمونو حل کنه چون اینجوری پیش بره بخدا دیوونه میشم کاش منم احساساتی نبودم و اصلا برام‌مهم ...

اره بخدا مشکل منم همینه دلم میخاست برام مهم نبود حتی اروم نمیشم دلم اتیشه ظهری اونحوری رفت

2706