2733
2739
عنوان

شوهرم از دیروز خونه نیومده

| مشاهده متن کامل بحث + 1521 بازدید | 61 پست
بیکار و بیعار، رفیق باز، مثل مجسمه است، ولی برای رفیقهاش خوب و عالیه، ازش متنفرم

وایی امان از رفیق و رفیق بازی مردا که واقعا زندگی خراب کن . عزیزم حق داری ناراحت باشی . من خودم شوهرم مدام تا قبل بارداریم فک میکرد دوست دخترشم قشنگ عین دوران دوستیمون بود  رفیق بازیم میکرد 🤨🤨🤨🤨🤨🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همیشه اینجور بودم

خب خودت باعث شدی عزیزم

من به چشم دیدم که هر کسی قانع ست طرف سو استفاده میکنه

من با اینکه خودم ذاتا آدم پرتوقعی نیستم ولی به شوهرم یاد دادم برای مناسبت ها باید طلا بخره برام

متاسفانه خوبی زیاد برای مرد خووب نیست

نمیشه یه جوری پای خانوادشو ببری . مگه پدر شوهر نداری بهشون پول بده ؟؟؟؟؟؟

دارم بازم از شوهر من پول میگیرن

متأسفانه اجازه نمیده من حتی اسمی از این قضیه بیارم به شدت حساسه

2738
 خانوم عزیر اللن دور و زمونه خیلی بدی شده ملت همه فقط دنبال بخور و نمیرن دیگه گذشت گشت و گزار و ...

چطور داره حرج خواهرش رو بده

ضد زن نباشیم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

تقصیر خودتم هست ، ماهی یه بار برو آرایشگاه ، سه ماهی یه بار برو لباس بخر یعنی چی هیچ کاری نمیکنم 

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست

باهاش مهربون باش وسعی کن اصلا اسم خواهرشوهر تو نیاری چون بدتر لج میکنه باهات  طوری دلسوزانه باهاش رفتار کن مردا زود خام میشن توکلت بخدا کن نماز بخون وزیاد دعا کن تا خدا هدایتش کنه  انشاءالله  که خوب میشه 

چطور داره حرج خواهرش رو بده ضد زن نباشیم 

اون از بیشعوری اون آقاس که الویت زنش نیس  

اول زنش بعدم خانوادش 

ولی کلا میگم اوضاع اقتصادی گند زد به همه زندگیا 

کرونا هم که بدترش کرده 

تو این سه ساله بجای پیشترفت فقط پسرفت داریم 

2706