2726
منم دوقلوی دختر باردارم،یکیشو گیسو انتخاب‌کردم،یکی دیگه مونده هنوز☹ بمنم پیشنهاد واسه گیسو غیر از گ ...

مبارکت باشه گلم

گیسو و گلبرگ

گیسو و سوگند(اسم دخترای فامیلمون) 

گیسو و سوگل

گیسو و آیسو

گیسو و گلاریس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم امروزی با معنی باشه خودم نیلا و آنیل و بارلی رو دوست دارم ولی ازنظر ابجد بااسم خودم و شوهرم جور ...

آنیل به نظرم قشنگه خیلی سخت نگیر بیشتر گیج میشی یه اسم رو چند روز صدا کن تو خونه ببین به دلت نشست انتخابش کن

2728
اسم دختر که خیلی تنوع داره و راحت میشه انتخاب کرد من تو ماه ۷ هستم و اسم پسر نمیدونم چی بزارم

کیان

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
منم دوقلوی دختر باردارم،یکیشو گیسو انتخاب‌کردم،یکی دیگه مونده هنوز☹ بمنم پیشنهاد واسه گیسو غیر از گ ...

سوگند خیلی شیک وقشنگ

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
اسم امروزی با معنی باشه خودم نیلا و آنیل و بارلی رو دوست دارم ولی ازنظر ابجد بااسم خودم و شوهرم جور ...

منم با ابحد اسمو پسرمو انتخاب کردم

لطفا برا شفای پسر کوچولوم دعا کنید و صلوات بفرستید..ممنوون
اسم دختر که خیلی تنوع داره و راحت میشه انتخاب کرد من تو ماه ۷ هستم و اسم پسر نمیدونم چی بزارم

اتفاقا من نقد اسمای پسرونه دوس دارم ک نمیدونم کدوم انتخاب کنم!! 

مثل

حامی

سامین

ائلمان

رادمان 

رادمهر

آرشا

برسام

2706