2726

بیاین یکم درد و دل کنم دارم دیونه میشم اصلا ارامش ندارم تو خونه برادرم با ما زندگی میکنه اابته خونشون طبقه بالاس ولی خب دوماهه بچشون ب دنیا اومده پیش ماان موقع خوابم ک مادرم مراقبت کنه همش در حال خونه جمع کردن و اشپزیم حس میکنم بیش از حد مسئولیت گردنم هس زن برادرم ک کاری نمیکنه قبلشم کاری نمیکرد یکی دوبار ی کاری کرد منتشو سر برادرم گذاشت الانم که دیگ بچه رو بهونه کرده تنهاام نیس ک بگم تنهایی بچه داری میکنه ب خدا بعضی وقتا تا لباسای بچش من میشورم اینا ب کنار بچه بیش از حد گریه میکنه نق میزنه دیگ حس میکنم مغزم داره میترکه ی چیزم بگم میگن مگه داری چیکار میکنی🙁از سر و صدا از مسئولیت این هیچ مامانم چه گناهی کرده اخه شبو حواسش ب بچه باشه ب زور مادرشو بیدار میکنه شیر بده ی شب خسته بود مامانم تا صب شیر نداده بود خیلی افسرده شدم ب خدا حتی برادرم اجازه نمیده با دوستام برم بیرون بخوامم برم باید با هزار تا استرس برم ک نفهمه میگم کاش ازدواج میکردم حداقل راحت تر بودم همش ۲۱ سالمه هعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیاین یکم درد و دل کنم دارم دیونه میشم اصلا ارامش ندارم تو خونه برادرم با ما زندگی میکنه اابته خونشو ...

چه عروس اشغالی

و برادربیشعوری

مگه مادرتو باید بچه اونارو بزرگ کنه

دختره مگه بی کس و کاره اونا بیان کنارش

به مادرت بگو کاری کن ک حالیش بشه چ مادره خوبی داری

بکنش بهم طوری ک دیگه پاش به خونتون باز نشه دختره اشغال ل*اس

ای ول ب این میگن عروس جونننز  عروس باید اینجوری باشه مگ کلفت اوردین ک کارای خونه تونو انجام بده  دمش گرم من طرف عروسه ام 🔥🔥🔥💃💃💃💃 از هرچه خاهر شوهره بدم میاد کاری خونه تو میکنی ناراحتی 🤣🤣🤣

لباس های بچه رانشورمگه توماشین لباس شویی فردامیگن کهنه بچه هم بشور بگو به من.چه به زن داداشت بگو من ...

دلم میسوزه ب خدا من نشورم مادرم میشورع لباسای تدازادم ک نمیشه بندازی لباسشویی

[QUOTE=218318048]خودتم خواهرشوهرمیشی یه روزی[/QUاها   ولی با عروس درس رفتار میکنم ن این که هیی نق بزنم از ی لباس بچه انداختن تو ماشین   بعد بچه دار هم بشه هواشو دارم از زن تازه زایمان کرده توقع کار نمیکنم 

لباس های بچه رانشورمگه توماشین لباس شویی فردامیگن کهنه بچه هم بشور بگو به من.چه به زن داداشت بگو من ...

راس میگه خب

خودتو مادرت هم زیادی رو دادین دیگه حتما هیچی نمیگین سوارتون شده البته ببخشیدا ولی تقصیر خودتونه

2706