2737
2734
عنوان

چرا اینجوریه

94 بازدید | 15 پست

عشقم یه هفته پیش کات کرد کلی تحقیرم کرد و رفت

درست بعد یه هفته پیام داد من امتحانت کردم خواستم ببینم بهم زنگ میزنی ، این همه ادعای دوست داشتن میکردی ولی زنگ نزدی خدافظ موفق باشی

منم گفتم تو تحقیرم کردی انتظار داشتی زنگ بزنم گفت اره ولی خواستم امتحانت کنم ببینم میذاری برم یانه

بعد گفت من این یه هفته برات گریه کردم

افسردگی گرفتم

همش عکساتو نگاه میکردم 

ولی اخرش گفت نمیتونم باهات باشم 

بلاکمم نکرد ، بنظرتون میخواد نازشو بکشم اخه دوست داشت همیشه نازشو بکشم

تو رو خدادرست راهنمایی کنید

شاد باش ، خوب یا بد زندگی جریان دارد 😊

اره

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

به نظرم برو باهاش حرف بزن تو این رفتارا تجدید نظر کنه منم متاسفانه درگیر این موضوع بودم و خیلی آسیب دیدم

فرق قهر و ناراحتی واقعی و ناراحتی که قصدش ناز کشیدنه رو متوجه نمیشدم و فقط خودمو ناراحت میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نباید میگفتی گریه کردم و افسردگی گرفتم

باید بگی خیلی زشته که منو امتحان میکنی مگ من بازیچه ام ک با احساساتم بازی میکنی. والا ندیدم یه دختر بره ناز پسرو بکشه خودت قبول کن کارت خوب نبوده.

مگه ب من اعتماد نداشتی ک این کارو کردی

البته رل من هم ایطوریه و همیشه باید برم منت کشی

و خدایی که به شدت کافیست🌱

یه چیزی بگم شاید قبول نکنی حرفمو من ادم اینجوری زیاد دیدم دم دمی مزاج و دو قطبی ادامه نده.تو هم بشور و پهنش کن بعد یع هفتع بگو داشتم امتحانت میکردم چرا بهم زنگ نزدی پیام ندادی ببین جوابش چیه ولی اگر نظر منو میخوای این جور پسرا قابل اعتماد نیستن نمیشه روشون حساب باز کرد

الهی💚  گاهی💛 نگاهی❤
به نظرم برو باهاش حرف بزن تو این رفتارا تجدید نظر کنه منم متاسفانه درگیر این موضوع بودم و خیلی آسیب ...

باور کن خیلی تحقیرم کرد جوری بود که از چشم افتاد ولی گفت میخواستم امتحانت کنم گفتم اخه این چه جور امتحان کردنیه گفت هر کسی یه جور امتحان میکنه

زنگ میزنم جواب نمیده ولی جواب پیام میده

2738
نباید میگفتی گریه کردم و افسردگی گرفتم باید بگی خیلی زشته که منو امتحان میکنی مگ من بازیچه ام ک ...

خودش گفت من افسردگی گرفتم و برات گریه کردم و عکساتو نگاه میکردم

باور کن خیلی تحقیرم کرد جوری بود که از چشم افتاد ولی گفت میخواستم امتحانت کنم گفتم اخه این چه جور ام ...

خب امتحانش اشتباه بوده... متاسفانه تجربیات منم شبیه توئه .

به نظرم منطقی صحبت کنین چون واقعا نمیشه به بهونه آزمایش بیای یکیو تحقیر کنی مگه طرف مقابل دل نداره احساسات نداره 

کاملا درکت میکنم بدون که تو کار اشتباهی نکردی 

بنظرم داره با احساساتت بازی میکنه .وقتی دو طرف هم رو دوست دارن دیگه این اداها چیه 🤔

میگفت میخواستم ببینم کسی که بهم میگه بی تو میمیرم بهم یه زنگ میزنه

ولی خودش پیام داد این برام عحیبه

الان شما باهاش دوستی ؟ ادامه بدم ؟ 

من دوستم ولی خب دیگه این رفتارو با من نداره اگه رابطه واستون مهمه باید مایه بذارین و کارایی که طرفو آزار میده مثل تحقیر و.... انجام ندین 

من پیشنهادم اینه که صحبت کنین و به توافق برسین بالاخره هر دو سمت سهم دارن تو رابطه ایشونم حق نداشته شما رو به هر دلیلی تحقیر کنه

من دوستم ولی خب دیگه این رفتارو با من نداره اگه رابطه واستون مهمه باید مایه بذارین و کارایی که طرفو ...

اها یعنی دوستت قبلا تحقیرت میکرد ولی الان نه

اها یعنی دوستت قبلا تحقیرت میکرد ولی الان نه

آره یه مشکلات بدی واسش پیش اومده بود وقتی عصبانی میشد بد و بیراه میگفت بعد خودش پشیمون میشد 

کلی صحبت کردیم ازش قول گرفتم این کارو نکنه دیگه و خوشبختانه دیگه انجامش نمیده 

2706