2237
2217

یا ما شکموییم😐؟

آخه این کجاش مناسب ۵نفره؟!

ما سه نفره تموم میکنیم

حالا من کم میکشم

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!

ما 5 نفریم، این مقدار برامون کافیه

پیشنهاد میکنم اگه از محدودیت‌هایی که کسی که باهاش قراره ازدواج کنید خوشحال میشید و عشق باعث شده منطقتون و کنار بذارید، فیلم ملی و راه های نرفته‌اش رو ببینید... به امید روزی که با موتور Harley تو خیابونای ویرجینیای غربی امریکا، با کت جیر سبک کابوی بگردم😌🥂بی‌دین، معتقد به پانتئیسم اسپینوزا😎درخواست🚫

جدای این وزناشم اشتباس

حتی با وجود خطای اندازه گیری که نوشته

امضای قبلی رو برگردوندم با کمی تغییر :یازده تا هفده سالگی مبارزه با نوروپاتی..هفده تا بیست و سه سالگی درگیری با افسردگی ماژور حملات عصبی و اضطراب  کنکور..بیست و شش سالگی درپروسه انصراف از رشته پزشکی ایران و ادامه 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
2050

لعنتی خیلی خوشمزه میشه

ما ۴ تایم یه دونه رو میخوریم

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

ما چهار نفریم یه بسته برامون اضافه هم میاد

پس شما شکمویید

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن

شما شکمویید😂چون ما واسه ۴ نفر همشو درست نمیکنیم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊
2239
خوب اون استاندارد دنیا رو می‌نویسه  ما ایرانیا کلا پراشتهاتریم نسبت به خیلی جاها

😫🤣🤣🤣آخه اونا کنار غذا کلی مخلفات انواع چیز میز ریزه هم برا خوردن دارن

ما خیلی بترکونیم کنارش ترشی و سبزی خوردن سرو میکنیم😐

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
خوب اون استاندارد دنیا رو می‌نویسه  ما ایرانیا کلا پراشتهاتریم نسبت به خیلی جاها

غذاهای اونور اکثرا پروتیینی هستن به همین خاطر 

برای نیت دلتون آیه الکرسی میخونم 😘 فقط ریپلای کنید بهم بگید .... راستی من آموزش خیاطی مجازی یاد گرفتم فقطم با 160تومن.کسی خواست شماره استادمو بهش میدم خانم جعفری...دوره آموزش دوماهه هست ولی تا 6ماه رفع اشکال هم داره 😍نمونه کارهامم گذاشتم که متأسفانه چون از نظر سایت تبلیغاتی بود تاپیکم ترکید😐
ماهم سه نفریم ۵۰۰ گرمو میریزم  تموم میشه

هوم دقیقا

2241