2230
2217

تا دل منو بسوزونه....مثلا میگه برا ابچیم جشن ویارونه گرفتیم اخه حامله اس خواهرش با یه نیشخند میگه!اخه من هیچی نگرفتم منم بچه اولم بود...یا میگه اوهههه ۱۴ میلیون پول کمد و تخت بچه داده خواهرم .اخه من نخریدم کمد بجه بجاش براش طلا خریدم و لباس تو بقچه اماده تا زدم گذاشتم برا بچم...یا میگه همش لباسای مارک و فلان میخره همشونم با نیشخند میگه ک دل منو بسوزونه من محلی نمیدم ولی وقتی میره اعصابم خورد میشه همش چوس کلاس میزاره.دلم گرفت

کاربری دست سه نفره😑

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2215

خداییییش کمد لازمه😐 نمیشه که همش تو بقچه باشن باید قشنگ بچینی لباسو تو کمد خیلیاشو آویزون کنی تا بزنی بد میشن

عضو گروه رز بنفش💜💜💜💜 رژیم کالری شماری= وزن اولی ۷۰.۲۰۰😑  با قد ۱۵۹....هدف رسیدن به وزن ۵۷ کیلو 💪💪💪.... 🌴شروع هدفم اولین روز زمستون  ۱۴۰۰/۱۰/۱ 🌴 به امید خدا به هدفم برسم و هر بار وزن کشی بیام وزن جدیدمو که کم کردم ثبت کنم🥰 وزن بعدی👈۶۹.۵۵😍

دیگه اینقدرم پس انداز خوب نیست یه کمد بگیر برا بچه کسی الان بقچه نداره 😑

میگم خسته ام سرم درد میکنه 🥲😭 میگه :« دردین منم بآشیما اورییمین بندی»(دردت به سرم بند بند قلبم) 🥺🥲نمیرم براش آخه ؟🥺❤️
2050
دیگه اینقدرم پس انداز خوب نیست یه کمد بگیر برا بچه حسی الان بقچه نداره 😑

همون بقچه رو هم باید یه جا بذاری آخرش🥴 کمد از واجباته😑

عضو گروه رز بنفش💜💜💜💜 رژیم کالری شماری= وزن اولی ۷۰.۲۰۰😑  با قد ۱۵۹....هدف رسیدن به وزن ۵۷ کیلو 💪💪💪.... 🌴شروع هدفم اولین روز زمستون  ۱۴۰۰/۱۰/۱ 🌴 به امید خدا به هدفم برسم و هر بار وزن کشی بیام وزن جدیدمو که کم کردم ثبت کنم🥰 وزن بعدی👈۶۹.۵۵😍

حالا کمد رو خوب میگه

بدون کمد میخوای چیکار 😐

زمان بقچه پیچ خیلی وقته گذشته 

همیشه نباید حرف زد             گاه باید سکوت کرد      حرف دل ک گفتنی نیس......!     باید آدمش باشد   کسی ک   با یک نگاه کردن ب چشمت تا                           ته بغضت را بخواند💔
دیگه اینقدرم پس انداز خوب نیست یه کمد بگیر برا بچه کسی الان بقچه نداره 😑

آره والا😐یه سریام خیلی برای سیسمونی خریدن خسیسی میکنن

هی میگن بچه که حالیش نیست و فلان😐

آخه بچه حالیش نیست خودتون که حالیتونه...یعنی واقعا دلتون نمیخواد

جشن ویارونه تازه میشنوم 😐

ولی کمد بلخره سیسمونی لازمه بنظرم هر بچه ای این حقو داره که داشته باشه حالا اگه حانواده نمیخرن ادم باید خودش بخره والا ادم اول حساب کتاب کنه اگه تونست بچه بیاره 

همون بقچه رو هم باید یه جا بذاری آخرش🥴 کمد از واجباته😑

آره والا حالا تخت واجب نیست رو تشک بخوابه عیب نداره ولی کمد رو نمیشه نگرفت 

میگم خسته ام سرم درد میکنه 🥲😭 میگه :« دردین منم بآشیما اورییمین بندی»(دردت به سرم بند بند قلبم) 🥺🥲نمیرم براش آخه ؟🥺❤️
2051