2737
2734
عنوان

بریم خاستگاری این دختره بنظرتون میدنش ؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 60 پست
مادر دختره از بچگی میگفت دخترم میخواد پزشک بشه بدمش به داداشت . الان میگیم شاید کلاسش رفته بالا بگه ...

اینکه مادرش یه حرفی زده دلیل نمیشه دختره با حرفش موافق باشه.

باید دید خود دختره چی میگه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو باید ببینی دختره اخلاقش و رفتارش چجوره شرایط خانوادش بد نیس ولی آن چنان خوب هم نیست ولی خب در این موافق اخلاق و رفتار دختره رو بسنج زیاد عجله نکنید قشنگ بررسی کنید داداشش هنوز جوونه

2728
چرا واقعااا چرا؟؟چیکار به پدر دختر دارید و ... مهم خودشه که پزشکه موقعیت اجتماعی بالایی داره شاید ه ...

عزیزم شما وقتی منظور منو متوجه نشدی بیخودی قضاوت نکن 

منظورم این نبود که پسره نره بگیره بخاطر باباش

منظور من این بود که این خانوم یه جوری تعریف کرد که آدم حس میکنه پسره حیفه شماام ندونسته مردمو محکوم نکن لطفا

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
ایشالا هر چی خیره

ان شاءالله درسته گلم،ایشالا معنی خوبی نداره💚

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738
مادر دختره از بچگی میگفت دخترم میخواد پزشک بشه بدمش به داداشت . الان میگیم شاید کلاسش رفته بالا بگه ...

اگه واقعا عاقل باشه یه آدم درست حسابی رو انتخاب میکنه حالا یا برادر شما یا یکی هم سطح خودش 

موقعیت خانوادت خوبه ولی آیا شخصیت و رفتارش هم مث موقعیتشه  یانه؟

دختره بعدها پزشک میشه شاید بخواد با یه پزشک ازدواج کنه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
شما ک ازاونا سرترید چرا نباید قبول کنه ازخداشم باشه تازه بدرد نمیخوره دختره 

چرا بدرد نمیخوره؟ چرا ی سریا انقدر الکی و ندیده حرف میزنید؟

دختر بدبخت پدرش 2 تا زن داره به اون چه؟ پیک موتوری هم هست ک هست مهم اینه نونش حروم نباشه و غیرت داشته باشه پدر

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
ان شاءالله درسته گلم،ایشالا معنی خوبی نداره💚

چرا؟ 

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2706