2733
2734
عنوان

بریم خاستگاری این دختره بنظرتون میدنش ؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 60 پست

چقدر از خودتون خوب گفتی از اونا بد😐😐😐😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس ازین ماه چهره ی خودتون بده با دحتر عمه ی زشتت تا بگیم😐😐😐😐😐

همینو بگو،اسی نهایت بیطرفی رو تو معرفی انجام داده😑

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2728
از خداشم ‌باشه

مادر دختره از بچگی میگفت دخترم میخواد پزشک بشه بدمش به داداشت . الان میگیم شاید کلاسش رفته بالا بگه میخوام با دکتر ازدواج کنم . دختره بسیااار دختر سنگین و عاقلیه 

2738
اینجوری که تو گفتی دلم واسه داداشت سوخت حیفه 

چرا واقعااا چرا؟؟چیکار به پدر دختر دارید و ... مهم خودشه که پزشکه موقعیت اجتماعی بالایی داره

شاید هم حتی دختره حیف باشه ندیده حرف نزنیم لطفا

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
مادر دختره از بچگی میگفت دخترم میخواد پزشک بشه بدمش به داداشت . الان میگیم شاید کلاسش رفته بالا بگه ...

ایشالا هر چی خیره

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
نه چون بالاخره پزشکه و بنظر میرسه شما اعتماد بنفس کاذب دارین  بااحترام

وااالا

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
نه چون بالاخره پزشکه و بنظر میرسه شما اعتماد بنفس کاذب دارین  بااحترام

دقیقاا

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2706