2726
عنوان

غذا نمیدن ب ما.اجیم بوشو فهمید....

605 بازدید | 28 پست

خونه مامانجدن مادریم ساکنیم غذا هامون جداس چون نمیخاییم زیر منت اونا باشیم داشته باشیم میخوریم نداشته باشیمم دستمون دراز ننجونم نیس خداشاهده مامامم هرچی درست کنه حتی کمم باشه نصف بشقابم باشه واس ننجونم کنار میذاره بهش میده میگ بو داره دلش میخاد بعد مامانجونم هروق خاله و زنداییمو اینا میان واس غذا ب ما نمیده چندوق پیش قورمه سبزی درس کرده بود بوش پیچیده بود حالا ما بزرگیم اجیم فلجه دلش میخاس میگفت به غذا میخام ماهم فقط برنج داشتیم رفتم براش خریدم.الانم مرغ سوخاری کرده بودن پنکه رو روشن کردم و کلی عطر پاشیدم تو پنکه که اجیم بو مرغ رو نفهمه. واقعا خیلی بی انصافیه منو مامانم ک بچه نیسیم ولی اجیم چ گنااهی کرده ادم ب همسایشم غذا میده بعد این  ب نوه ش ک اجیمه نمیده. دلم کباب شد براش

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آخی چه دلم سوخت  چه نامردین.. من همسایم اون دفه گفت ملیحه بوی غذات تا بالا میومد بعد اون اینجوری غذای بودار درست کنم یه بشقاب براش میبرم. بااین ک هر وعده غذا درست میکنه دوتا پسر بزرگ داره.. با همسایه هام برا ما میارن میگن بوشو میفهمین.. چه سنگ دل شدن ادما

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

اینکه مستقلین خیلی خوبه .اگه بزرگ شدی برو سرکار کمک خرج مامانت شو .اصلا از بنده خدا هیچی نخواه .حتی توقع هم نداشته باش بنده ها بی معرفتن .نمازغفیله شروع کن و هر رپزم یس بخون بزودی روزی تون خیلی زیاد میشه 

عزیزم اول اینکه نباید انتظار داشت و چون خواهرت فلجه نباید که ترحم و دلسوزی زیاد براش کرد ...بعدم شاید کم میپزن و اصلا هم حواسشون نیس ک شاید بو بده ...شایدم میگن خودشون دارن که بخورن چرا ماباید براشون ببریم ..هرکسی برای کاری که میکنه یه دلیلی داره ...

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

فردام که گور به گور بشن مینویسن مادری دلسوز و فداکار و مرحوم و مغفور و معصوم و.... نمیدونم چرا هر کی میمیره معصوم حساب میشه؟ بعضی مادر واقعا از لطف و محبت بویی نبردن از شدت بخل و حرص.... یه لقمه کمتر بخوری میمیری یعنی؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
عزیزم اول اینکه نباید انتظار داشت و چون خواهرت فلجه نباید که ترحم و دلسوزی زیاد براش کرد ...بعدم شای ...

نمبگم ترحم کنن بهش چون میدونن نداریم خیلی ام خوب میدونن ولی .....بیخیال

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
فردام که گور به گور بشن مینویسن مادری دلسوز و فداکار و مرحوم و مغفور و معصوم و.... نمیدونم چرا هر کی ...

ببین میدونی از کجا میسوزم بقیه نوه هاش و بچه هاشو ک همینطور پولاشو کش میرن ازخودشم میزنه و غذا میده بهشون بااینکه پولدارن ولی ما ک کمک حالشم هسیم نگا نمیکنه بعدم نمیگم بده ب من یذرع بده برااجیم ک هوس نکنه.

نمبگم ترحم کنن بهش چون میدونن نداریم خیلی ام خوب میدونن ولی .....بیخیال

وقتی باهم زندگی میکنید چ‌ اشکالی داره ی مقدارم برای شما بیارن!!!

مشکلی دارین باهم؟

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
عزیزم اول اینکه نباید انتظار داشت و چون خواهرت فلجه نباید که ترحم و دلسوزی زیاد براش کرد ...بعدم شای ...

مادر و مادربزرگ آدم به آدم رحم و مروت نداشته باشه کی داشته باشه؟ عزیز جان از همسایه سز کوچه طلب محبت نکرده که از مادربزرگ کرده که مثلا خیر سرشون تو فرهنگ ما نماد لطف و محبت و دلسوزی و نوازشن... که دیگه نمونده چیزی تو جامعه از این مفاهیم....

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2706