2726

اول خودت🙄🤣😁

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صدای شکمم فکرد گو  زی   😐😥😓

😂😂😂😂😂😂

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
داشتم با دخترداییم صحبت میکردم، یهو نمی دونم چی شد،گفتم زندایی لیاقت داییم و نداره. اون شوکه شده بو ...

😂😂😂😂

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
داشتم با دخترداییم صحبت میکردم، یهو نمی دونم چی شد،گفتم زندایی لیاقت داییم و نداره. اون شوکه شده بو ...

😂😂

۱۰ سالم بود میخواستم از یه سرویس پر از دانشجو پیاده شم و همه منو میشناختن متاسفانه میخواستم بگم خدافظ گفتم سلام . سرویس رف تو هوا. 

هر وقت منو میدیدن میگفتن سلام رو ماهت

و خدایی که به شدت کافیست🌱

یه بار کوچک بودم رفتم خونه عموی پدرم خلاصه خواستم برم خونمون اون ....... ازپیش رفت از خجالتی خوابیدم خلاصه خواستم از خواب بلند شم زیرپتو یواشکی نگاه کردم کسی نباشه بعدش دیدم  اون مرده سر زنش افتاده از خجالتی از زیرپتو نیومدم بیرون بدنم کل عرق شده بود بچه بودم هم نمیدونستم چکار میکنن فقط خجالت کشیدم بعدش هرجا ک میرفتم میگفتم چ دیدم

2706