2204
2217

اول خودت🙄🤣😁

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏🖕                                کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
صدای شکمم فکرد گو  زی   😐😥😓

😂😂😂😂😂😂

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏🖕                                کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉
داشتم با دخترداییم صحبت میکردم، یهو نمی دونم چی شد،گفتم زندایی لیاقت داییم و نداره. اون شوکه شده بو ...

😂😂😂😂

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
داشتم با دخترداییم صحبت میکردم، یهو نمی دونم چی شد،گفتم زندایی لیاقت داییم و نداره. اون شوکه شده بو ...

😂😂

2050

۱۰ سالم بود میخواستم از یه سرویس پر از دانشجو پیاده شم و همه منو میشناختن متاسفانه میخواستم بگم خدافظ گفتم سلام . سرویس رف تو هوا. 

هر وقت منو میدیدن میگفتن سلام رو ماهت

و خدایی که به شدت کافیست🌱

یه بار کوچک بودم رفتم خونه عموی پدرم خلاصه خواستم برم خونمون اون ....... ازپیش رفت از خجالتی خوابیدم خلاصه خواستم از خواب بلند شم زیرپتو یواشکی نگاه کردم کسی نباشه بعدش دیدم  اون مرده سر زنش افتاده از خجالتی از زیرپتو نیومدم بیرون بدنم کل عرق شده بود بچه بودم هم نمیدونستم چکار میکنن فقط خجالت کشیدم بعدش هرجا ک میرفتم میگفتم چ دیدم

2244

تو جلسه ای که تو محل کارم بود که رئیس و اینا همه بودن خمیازه کشیدم یهو همینجوری که خمیازه میکشیدم ناخواسته آروغ اومد 😐

آرزوی مرگ داشتم فقط

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
تو جلسه ای که تو محل کارم بود که رئیس و اینا همه بودن خمیازه کشیدم یهو همینجوری که خمیازه میکشیدم نا ...

😂😂😂😂😂😂😂

وای یباررسیدم جلودراسانسور میخاستم برم بالا فضاشم محصوربود راه نداره یهو یه سری اقوام خیلی دورکه فوق العاده رودروایسی دارم باهاشون رسیدن منم همون لحظه معدم قاطی کرد هی ببخشید بادنفخ پشت هم باصدای زیاد یعنی میخاستم همونجابرم توزمین وای افتضاح بود🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من یه تازه عروس ام ولی پرازتجربه ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰https://abzarek.ir/service-p/msg/145885

داشتم پله برقیو برعکس می رفتم 

از شانس من اصلا پاساژ داشت تعطیل می شد کسی اونجا نبود نمی دونم چرا باید اون فرد مورد نظر اون تایم اونجا باشه 

دیگه نگم عین چی داشتم تلاش می کردم از پله بالا برم قیافشو که دیدم همونجا وایستادم و با پله  رفتم پایین 

حالا قیافه ی اون 😐😐😐😐😐

قیافه ی من 😨😨😨

پله برقی 😒😏😏

نظر همتون برای من ارزشمنده اگر جایی لازم دونستید که به من بابت پستم  تذکر بدید حتما این کار انجام بدید من با جون و دل می پذیرم 🥰 اگر با نظرم مخالفی  از نظر من هیچ اشکالی نداره که پستمو ریپ کنی و نظرتو بگی قطعا  من خیلی خوشحال میشم چون اگر فکر و عقیده ام اشتباه باشه یا نظرم درست نباشه باعث میشه که متوجه اشتباهم بشم و اینو مدیون شما دوستان گلم هستم قطعا وقتی تو سایت عمومی پست می گذارم جنبه مخالفت شنیدنم دارم 🤗 فقط لطفا نظرتون را مودبانه بگید و از توهین کردن بپرهیزید چون با توهیناتون شان و شخصیت خودتون پایین میارید یه کنکوری بدبختم برام دعا کنید امسال به اون چیزی که میخوام برسم ❤🥰یه دختر شیطون شوخ طبعم از کامنتام ناراحت نشید دارم باهاتون شوخی می کنم 
1718