2726

خودمم حس شیشمم ولی خیلی کم اگه کسی هس که حسش قوی باشه میشه بگه ب نظرش من تو این راهی که میخام برم موفق میشم؟

عزیزم خودت اکه حس ششمی 

به نظرت اونی که عاشقشم عاشقمه ؟

باهاش ازدواج میکنم ؟

شغلم چی میشه؟

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه کم بیشتر توضیح میدی که چه راهی یا در مورد چه موضوعیه؟ و خودت چجور ادمی هستی؟

آدم بلند پروازی هستم آرزو های بزرگ دارم و هنوز اول راهم ی حس میگه که در آینده موفق میشم و ب آرزوهام میرسم یه حس دیگه میگه که شکست میخورم و بیچاره میشم 

از حس دوم ب شدت متنفرم و سعی میکنم رو فکرای مثبت متمرکز بشم ولی سر درگمم

نه تو این راه نرو

روح و ذهنت رو قوی کن که تو زندگیت کمکت کنه اما حس شیشی نشو که بقیه بیان سراغت

من نمیگم نیست ، هست ولی خوبه که اگه خوبه بدرد خود طرف بخوره

اینایی که اینجا هستن ، حسشون میگه 

اما نه ، الکیه .یکی بود که اونم عنوانش حس شیش نبود.منم اگه کسی باشه اجازه لینک شدن طرف به ذهنم رو نمیدم و میفرستمش هانی پات

نه تو این راه نرو روح و ذهنت رو قوی کن که تو زندگیت کمکت کنه اما حس شیشی نشو که بقیه بیان سراغت من ...

میشه آینده منو بگی

تو تاپیک های ترسناک تگم کنید ، لطفا با من بحث نکنید و ن اعصاب منو خورد کنید ن خودتون ، من کسی ک م عاشق اجنه و ارواحم و کل اجدادم دعانویس بودن و علم نمیتونه واسم این چیزا و شرح بده پس سعی نکنید ک منو متقاعد کنید ، 👁❤
ب نظرم شغلت خوب میشه ولی طرف عاشقت نیس  البته گفتم حسم ضعیفه

مرسی عزیزم 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
راهی که انتخاب کردی چیه؟

میشه جواب منم بدی 

اونی که عاشقشم عاشقمع؟

اگه اره باهم ازدواج میکنیم ؟

شغل ایندم چیه ؟

2706