2726
عنوان

گفتار درمانی چقدر درآمد داره؟

3156 بازدید | 21 پست

برای خواهرم خواستگار اومده 

فعلا فقط زنگ زدن 

گفتن گفتار درمانه توی چندتا کلینیک کار میکنه 

۴تا خواهر برادرن 

میخواستم بدونم درآمدشون چقدره و چجوریه کارشون؟

بستگی به مدرکش فکر کنم داره ولی کلا بازار کارش خوبه در حال حاضر حتی انلاین هم مراجعع کننده دارن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

درامدش‌ خوبه ،من پسرداییم‌ فلج مغزی شده 

می‌بردندش گفتار درمانی هرجلسه ۱۰۰خورده ایی میدادن اونم پارسال

دیگه از بخور نمیری ک بهتره

من ی پیج پر از دستسازه های رزینی دارم خوشحال میشم فالوم کنید @Rezin_Qasedak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکنم خوبه، الان خواهرم بچشو می‌بره گفتاردرمانی البته آنلاینه هر هفته ۴۰دقیقه ۱۰۰تومن. فکن در ماه چندتا بچه ویزیت میشن، بعد اینا علاوه بر این از مرکزی که توش کار میکنن هم حقوق میگیرن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

بنظرم زنگ بزن کلینیک های مخصوص بپرس

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

وای بخدا پول مفت میگیرن من پسرمو نیم ساعت میبرم 100 تومن میدم طرف فقط وقت کشی میکنه هیچی ام بلد نیست

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
وای بخدا پول مفت میگیرن من پسرمو نیم ساعت میبرم 100 تومن میدم طرف فقط وقت کشی میکنه هیچی ام بلد نیست

گفتاردرمانشو عوض کن اگر راضی نیستی 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

از درآمد مطلع نیستم ولی بنظرم این شغل صبر و مهربونی زیادی میخواد

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
درآمدشون چقدره؟ اطلاع دارید؟

من پسرم  گفتارش انلاینه از زمان کرونا ۴۵ دقیقه الان  امسال ۱۲۰

بعضی هاشون ۱۳۵ و حتی بالاتر میگیرن 

دیگه حساب کن نسبت به کیس ها حتی گفتاردرمان پسرم کیس هایی را هم میره خونه هاشون که قطعا قیمتش گرونتر میشه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

مربی اش عوض کنید

مربی اش عوض کنید

عزیزم همین کارو میکنم.پسر شما چند وقته که گفتار درمانی میره ؟

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

من که خیلی راَضیم

من دخترم رو می برم نیم ساعت ۱۰۰ تومن

واقعا راه افتاده

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706