2726
عنوان

مسافرت رفتن بدون ماشین😑😞...بیاین راهکار بدید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 53 پست
دیگه قابلمه و ظرف و ظروفشو میشوری ملحفه هم بردار که روی فرش بکشی که به دلت بشینه 

ارههههه یادم رفته بود واسه ملحفه...ممنونم😘😘😍

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
سوییت میگیرین دیگه سوییتم گاز داره یه تابه بردار غذاهای حاصری مثل شنسیل سوسیس بندری و فلافل درست کنی ...

اره درسته...ی تابه کوچیک بردارم😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روز اونجایید؟ چند ساعت تو راهید؟

نمیدونم والا باید بریم ببینیم چی پیش میاد..اخه شوهرم مرخصی هم نداره اگ بتونه بگیرع ک ی سه چهار روزی هستیم

هیچی نبر ساندویچ آماده بخرید چند بار رستوران برید شب ها هم همش حاضری (نون و پنیر و تخم مرغ و....) ...

اونجوری خیلی هزینه میشه ک...میخام زیاد ب شوهرم فشار نیاد😄

2728
ارههههه یادم رفته بود واسه ملحفه...ممنونم😘😘😍

💜💙🧡

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اونجوری خیلی هزینه میشه ک...میخام زیاد ب شوهرم فشار نیاد😄

نترس زیاد نمیشه

اگه تابه کوچیک برداری میتونی فلافل اینا بخری سرخ کنید بخورید

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
نمیدونم والا باید بریم ببینیم چی پیش میاد..اخه شوهرم مرخصی هم نداره اگ بتونه بگیرع ک ی سه چهار روزی ...

اگه سه چهار ساعت بیشتر تو راه نیستید، حتی میتونی مثلا قرمه سبزی بپزی بزاری فریز یخ بزنه، دنبال خودت ببری. چون زمستونه میشه. 

ما ای جور وقتا نون پنیر تخم مرغ ابپز ساندویچ کالباس کنسرو میخریم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
نترس زیاد نمیشه اگه تابه کوچیک برداری میتونی فلافل اینا بخری سرخ کنید بخورید

اره درسته😃ممنون ازت😘

بهترین کار استفاده‌ از چمدان هست  اگه داری یه چمدان اضافه از قابلمه کوچیک تا تابه تا سیب زمینی و پیاز و برنج توش بریز ببر 

تو خانه هر چی داری ببر  یه سطل در دار بزرگ هم میتونی گوشت و مرغ که تو خونه داری بریزی توش الانم که سرده یا بریز تو فلاکس.  اگه مسیرت دوره هم میتونی یخ بریزی توش . 

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
اگه سه چهار ساعت بیشتر تو راه نیستید، حتی میتونی مثلا قرمه سبزی بپزی بزاری فریز یخ بزنه، دنبال خودت ...

ازه مشهد تا گرگان چقد راهه؟😅

فکـکنم ی دوازده ساعتی هس بازم

بهترین کار استفاده‌ از چمدان هست  اگه داری یه چمدان اضافه از قابلمه کوچیک تا تابه تا سیب زمینی ...

اخه میخایم بریم شمال موتور بخریم بعدبا اون بریم دور بزنیم

چمدونو سخته با موتور جا ب جا کنیم

میخام دوتا کوله بردارم

چجوری خورشتو کنسرو کنم؟؟

سوال سختی بود😁 من بلد نیستم دانشجو بودم مامانم برام خورشت کنسرو میکرد 

تو گوگل سرچ کنی حتما میاره 

باید شیشه مربا یا رب داشته باشی بجوشونیش بعد خورشت بذاری توش ی همچین کارایی میکرد مامانم

2706