2703
2553
عنوان

مادرشوهر حسود

1233 بازدید | 89 پست

پسرم هفت ماهشه وزنش ٨كيلو مادرشوهرم چپ ميزه راست ميگه ايهان ضعيفه ايهان وزني نداره ايهان ريزه بچه فلاني تپله خسته شدم ازش ديگه اونروز پسرم سرش انداخته بود پايين گفتم پسر سر به زير گفت اره ميبينم بزرگ شد سر به زير شد باز ميگه جانب از خدا از همين الان چاره ش نميكني باز ميگم پسرم ماشالله همه چيش قشنگه ميگه كلاغ هم ميگه بچه من قشنگه اونروز اومده ميگه پسر زن قبلي شوهرم ميگه عليرضا خيلي قشنگه رو باباش رفته گفتم اره ايهانم قشنگه رو باباش رفته ميگه نه ايهان همه چيش خودته حالت انگار من زشتم اي مار بزنه زبونشون

ینی علیرضا پسر شوهرتع؟؟

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دفعه بعد اینطور کرد بگو مادر جون پسر من خوب باشه یا بد پسر منه لازم نمیبینم ک شما عیب بذاری روش اگ لاغره اگه زشته یا هرچی از نظر من بهترین بچه دنیاس شمام دست بردارین اگ بامن مشکل دارین این بچه چ گناهی داره بچه میفهمه انرژی منفی جذب نکنین بهش گناه داره بعدم اصلاا خوشم نمیاد بچمو با کس دیگ مقایسه کنین اصلاا

لطفاا اگه با نظرم مخالفی رد شو فقط حوصله بحث ندارم😐❤
ولش کن بابا دهن مادرشوهرو ببندی کونش حرف میاد

يكي نيست بهش بگه مگه طفل معصوم من چيكارت كرده كه فرق ميزاري بين ايهان عليرضا از همين الان داره بينشون خراب ميكنه

عزیزم حساس نشو و جوابشو ندع اینقدرم تو جمع نمیخواد مدام از بچت تعریف کنی گاااهی اشکال نداره بیشتز تو خونه ازش تعریف کن...منم بدم میاد ازمادرایی هی تو جمع میگن بچم خوشکله و اینع و اونه اون بچرم از چشم آدم میندازن ...به بچه ی شوهرتم حساس نشو بگو آره ماشالا خوکشله داداشا هردو گلن آیندشون روشن

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
دفعه بعد اینطور کرد بگو مادر جون پسر من خوب باشه یا بد پسر منه لازم نمیبینم ک شما عیب بذاری روش اگ ل ...

اگ دیدی نفهمید مدام بگو مادرشوهر فلانی برا نوش این کار کرد فلان بهمان توام مادرشوهرای بقیه رو بزن تو سرش گله کرد بگو چیزی ک عوض داره گله نداره

لطفاا اگه با نظرم مخالفی رد شو فقط حوصله بحث ندارم😐❤
2714
عزیزم حساس نشو و جوابشو ندع اینقدرم تو جمع نمیخواد مدام از بچت تعریف کنی گاااهی اشکال نداره بیشتز تو ...

نه من تعريف نميكنم تو جمع اصلا نشسته بودم داشتم با ايهان صحبت مبكردم گفتم مامان دورت بگزدم كه همه چيت قشنگه شيريني اونم كنار نشسته بود بعدشم من به اون بچه حساس نيستم هميشه هم خودم گفتم اره عليرضا جوون قشنگي ميشه 

2706