2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن بزن دونه دونه بکش نزار بمونه

چرا باشگاها اینجوری کثیف شده اخه هرکی میره میگیره

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
2731

پسره.کچلش کن خب 

لوسیون دای لیس مخصوص شپشِ عالیه با دوبار استفاده کاملا رفع میشه 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
الان فهمیدم هی سرش ممیخواروند شوهرم بردش حموم با آبجوشششش میشوره 

سرکه بزن هر روز حموم ببر سرشو با دقت ب گرد تخم شپشو جدا کن حتما تو سرش شپش هس ک تخم گذاشته دیگ بگرد درشون بیار

هیچ نگرانی نداره.اول اینکه موهاش کوتاهه و راحت تمیز میشه.

اول برین داروخونه اسپری ضد شپش نایلیس با محلول ضد شپش دای لیس (دایمتیکون)با شامپو ضد شپش لیندان و یه پماد پرمترین با دو سه تا اسپری البسه و لباس درمین بگیرین.

بچه رو ببر حموم با شونه دندونه ریز که داخل جعبه اسپری نایلیس هست موهاشو شونه کن و به تمام نقاط سرش اسپری بزن و حدود یه ساعت وقت بزار برا شونه زدن و هر دقیقه یه بار شونه رو بشور و وسط دندونه هاشو تمیر کن.بعد با شامپو لیندان حمومش بزن و با شسوار گرم خسک موهاشو قبل خواب هم کل موها و کف سرش رو با محلول دای لیس چرب کن.شب بعدش هم با پماد پرمترین.ینی یه شب محلول یه شب پماد قبل خواب.

از اونطرف هم کل لحاف تشکا رو بزار لباسشویی و با اب 60 درجه بشور.مبلمان و جاهایی که میشینین مث فرش با اسپری درمین ضدعفونی کن.

خونه رو هر روز جارو برقی بکش.

این پروسه حموم رو هر روز تا یه هفته ادامه بده .هیچ اثری ازشون نمیمونه همه شون نابود میشن.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

2738