2726
عنوان

سم.... خالص و نایاب😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 187 پست
کجایی هستی اسی

شهرستانی ام

استان فارس✨

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونم چه شوهری هیزه....چش چرونه....معتاده.....بااقدسم حرف میزنه...پولم نداره💔

اها..چرت بود..خداروشکر😂😂

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
چرا جواب نمیدی😬😬😬 از جمع جمیع شوهر کردن و محل نزاشتنیا شدی؟😐😂😂

بوخودا دادم جوابتو😂😂😂❤

این حرفو نزن...من اصلا ادم اینطوری نیسم😶💔

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2728
اها..چرت بود..خداروشکر😂😂

😂😂😂😂

بهروز شوشومه

😂😂😂😂😂😂💔

قشنگ دوست داشتم دهنشپ بگیرم جرررررررر بدم که دیگه اینطوری حرف نزنه الو سلام خوبی بگو شماره شناسنامه بابات کجاست اومدن کارای بابابزرگت انجام بدم 😂

نکته بچم چقدر خوبه کارای بابابزرگم انجام میده😬

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
بوخودا دادم جوابتو😂😂😂❤ این حرفو نزن...من اصلا ادم اینطوری نیسم😶💔

ندیدم ...😅

قبلش اینو نوشتم....

جدی میگی؟تازه ؟

چرا دادنت ب این؟😂😂

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
😂😂😂😂 بهروز شوشومه

تازه ازدواج کردی؟

چرا من نبودم سر عقدت؟😳😢

باطله اقاا باطل😂😂

ندیدم ...😅 قبلش اینو نوشتم.... جدی میگی؟تازه ؟ چرا دادنت ب این؟😂😂

☹️🤦🏻‍♀️

نمیدونم دیگه شوهر نبود🥺🥺🥺🥺

دوسش دارم خیلی...ولی خیانت کرده یه بار با اقدس چت میکردن.خودم دیدمشون

هرچی به اقدس میگم دورو بر بهروز نپلک ولی گوش نمیده

هی اشوه میاد

من بدبخت با دوتا بچه...

بهت گفتم؟؟باردارم دوقلو دارم

میخواد زندگی منو خراب کنه💔

تازه ازدواج کردی؟ چرا من نبودم سر عقدت؟😳😢 باطله اقاا باطل😂😂

ترکوندنت

هرچی میگفتم بیا واسه عمین بود دیگه💔💔💔🥺😂

شما این تیپ میپسندی؟؟

نه خب کلی گفتم 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2706