2733
2734
عنوان

کسی بوده حامله باشه ولی بی‌بی‌چک نشون نداده باشه؟؟؟ 😩😩😟

| مشاهده متن کامل بحث + 2117 بازدید | 30 پست
خوش ب حالت  من با بی بی مثبت آزمایشم منفی شد 😭

من که نمیخواستم ولی حتما یه حکمتی توش هست 

ان شاءالله شمام به زودی بارداری سالم و تجربه میکنی 

منم دعا کن سقط داشتم خیلی میترسم 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
عزیزم روغن سیاه دونه بزن به شکمت و قسمتهای پایینی شکم زیر ناف اون قسمتهایی که تو پریود درد میگیره .س ...

مرسی عزیزدلم.

روغن سیاه دانه گرفتم که مثلا پریود بشم شروع کنم به استفاده . ولی الان دوماهه که پریود نشدم بخدا کلافه شدم نمیدونم چم شده

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب من که از ترس حاملگی میترسم برم ازمایش بدم یا اصلا برم دکتر سونو کنه🥺

ولی من بارداری قبلیم پوچ بود برای سقطش خییییلی اذیت شدم بیشتر از این میترسم 

دعا کن حالا که خدا خودش داده بارداری سالمی باشه 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2731
مرسی عزیزدلم. روغن سیاه دانه گرفتم که مثلا پریود بشم شروع کنم به استفاده . ولی الان دوماهه که پریود ...

نه عزیزم اتفاقا سیاه دونه رو از الان باید بزنی پریود که شدی قطع کنی چون خونریزی رو زیاد میکنه 

شروع کن بزن تو ۷ روز پریود قطع کن مجددا بعدش شروع کن 

نه عزیزم اتفاقا سیاه دونه رو از الان باید بزنی پریود که شدی قطع کنی چون خونریزی رو زیاد میکنه  ...

مرسی عزیزم 😘

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
مرسی عزیز دلم  نترس خبری نیس و شکر گزار خدا باش بخاطر هدیش ♥

من ۴ سال درگیر دوا دکتر بودم باردار نمیشدم 

پارسال با دارو و کلی اذیت شد پوچ بود 

سقط نمیشد بستری شدم دوماه خونریزی های وحشتناک 

دیگه یکسال اقدام نکردم تا همین ۳ روز پیش که فهمیدم باردارم اما جای خوشحالی همش نگرانم 

من ۴ سال درگیر دوا دکتر بودم باردار نمیشدم  پارسال با دارو و کلی اذیت شد پوچ بود  سقط نم ...

نترس 

دلم روشنه 

مطمنم ک صحیح و سالم بغلش میکنی ♥♥

دلت پاکه برام دعا کن خیلی شرایط سختی رو دارم 

بی بی هام همه مثبت و آزمایشم منفی شد 

برام دعا کن هنوز پری نشدم 

هزارو یک حرف پشتمه 

برام دعا کن باردار باشم 😔

2738
نترس  دلم روشنه  مطمنم ک صحیح و سالم بغلش میکنی ♥♥ دلت پاکه برام دعا کن خیلی شرایط سختی ...

بله متاسفانه تجربه شو داشتم 

خدا با دلهای شکسته ست حتما یه روزی جوابت و به بهترین نحو میده.ان شاءالله خییییلی زود جواب صبر کردن هاتو بگیری ❤

رفتی سونو قلب؟

نه والا هنوز جرات نکردم 

برای امروز وقت گرفته بودم از استرس نرفتم 

خیلی موقعیت سختیه کاش هیچکس تو این شرایط گرفتار نشه.فقططط از خدا بارداری سالم بخواه یه تجربه تلخ جوری روانت بهم میریزه که حالا حالاها نمیتونی کنار بیایی 

منم پریودم نامنظمه الان ۱۶روز گذشته  روز موعد منفی شد دارم از کمر درد میمیرم نمیتونم بشینم ودرد پریودی هم دارم همیشه وقتی پری نمیشدم کلی جوش میزدم الان صورتم صاف شده ترشحات خیلی زیاد شده جوری که احساس میکنم پریود شدم شکمم هم بزرگ شده

2706