2726

عقدشون محضری بود و قرار شد بعد عقد عروس داماد برن دوتایی یه رستوران 

تو بله برون قرار شد که مانتوی عقد بخرن و خداااایی خیلی هم خوشگل بود مانتوش

متاسفانه زنداداش عروس 🤐 نشست زیر پاش که لباسو عروس میخرع و فلان مام هرچی گفتیم نکن خودتو بی ارزش نکن گوش نکرد که نکرد ، به زور برد و براش یه پیراهن گرفتن و به داماد هم نگفتن ، روز عقد تو محضر باید می‌دیدین 

خانواده داماد واقعااااا بهشون برخورد واقعاا ناراحت شدن 

الان دختر خاله م میگه شما باید به من میگفتین من خام بودم نمی‌دونستم 

لباس محضرو خود دختر میخره دیگ  

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه فرقی داره لباس رو کی بخره؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

حالا مگه چی شده که ناراحت شدن وا

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
ولله منم مانتوی محضرمو خودم خریدم  اونی ک داماد میخرن خریدای بعد عقده

اهل کجایید لباس عقد رو پسر میخره

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706