2733
2734

برای چکاپ سلامت و وزن نی نی میخوام برم سونو امروز 

سونوگرافیست برام توضیح میده همه چی رو ، به نظرتون لازمه مطب پزشکمم برم ؟ 

آخه ویتامین و کلسیم و اینا هم که هنوز دارم تمام نشده

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم سوالم‌همینه لایک‌کنید اخه چ‌کاریه دوباره پول ویزیت بدیم

دقیقا 

آخه دکتر من فقط سونو رو میبینه و یه مشت قرص می نویسه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
دقیقا  آخه دکتر من فقط سونو رو میبینه و یه مشت قرص می نویسه

دقیقا

فقط پول ویزیت‌میگیرن‌یه‌نگاه‌لندازن

توام برر بهداشت نشون بده

چ کاریه همش دکتر

منم‌امروز وقت دارم۳۰هفته‌هستم

واسه مرحوم پدرم یه صلوات‌میفرستین😢🙏
بعدش برگه ها سونو رو باید ببری برا دکترت سونو وزن؟بگو میخام چهرش ببینم عکس سه بعدی بهت بدن

آره سونوی وزن میرم 

دقیقا فقط پول ویزیت‌میگیرن‌یه‌نگاه‌لندازن توام برر بهداشت نشون بده چ کاریه همش دکتر منم‌امروز وق ...

آره میخوام برای سونوی بعدی برم پیش دکترم 

2738
دقیقا فقط پول ویزیت‌میگیرن‌یه‌نگاه‌لندازن توام برر بهداشت نشون بده چ کاریه همش دکتر منم‌امروز وق ...

بسلامتی عزیزم ان شاءالله خیره