2737
2734
عنوان

چرا هیچ حس ششمی نمیاااد🥺😭😭

79 بازدید | 5 پست

دیشب بعد از دوماه بهش پیامک معمولی دادم گفتم خوبی هنوز هیچ جوابی نداده ینی دیده!؟ جواب میده؟

از استرس دارم می میرم اگه حس ششم قوی میشناسین تگ کنین

خستمه:/

جمع کن این مسخره بازی رو 

هی حس ششم حس ششم 

خاک بر سر اون اسکولهایی ک خانمهای اینجارو اسکول کردنشمام باور میکنید چرت و پرتها و خزولاتشونو 

اهای تویی ک زر میزنی من حس ششم اینو بدون حس ششم زوری نیس القا شدنیه بدون اینکه کسی ازت درخاست کنه 

پس بتمرگ و تو پستهای خواهرشوهرمادرشوهر سرک بکش تاجااینکه ملتو گاو فرض کنی 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

علاوه بر پستهای سیاسی و مذهبی باید این حس ششم هم فی.لتر بشه بترکه 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید دنبال همچین  کسی باشی، چرا شما جونها کلید خوشبختیتون رو میدید دست یه نفر دیگه 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
2728
جمع کن این مسخره بازی رو  هی حس ششم حس ششم  خاک بر سر اون اسکولهایی ک خانمهای اینجارو اس ...

نسلشون منقرص نمیشه چرا حس ششم چ کوفتیه دیگه 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
جمع کن این مسخره بازی رو  هی حس ششم حس ششم  خاک بر سر اون اسکولهایی ک خانمهای اینجارو اس ...

چی کار به بقیه دارین 🙄

💙لطفا برام دعا کنید حاجت روا بشم مشکلاتم حل بشه خیلی دلم شکسته است💔🍂  التماس دعا 🙏🏻💕.