2726

بلین من عاشق دورهمیم مردم گریز نیستم ولی وقتی تو جمعم حرفی برای گفتن ندارم بقیه تا کوچکترین حرفای تو خونشونم میان میگن من نمیتونم با خودم میگم ب دیگران چه مربوط  ساکت میمونم از هیچی تعریف نمیکنم نه خوشی نه ناراحتی میگم مسائل من مال خودمه نباید دیکران بدونن

تنهایی رو ترجیح میدی 

از جمع ادما بدت میادت 

کم حرفی 

ناراحتی و احساستو بروز نمیدی و توداری

با کسی درد و دل نمیکنی 

عاشق کتاب خوندی

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگفتن 

من درد دارم ولی هیچکس نمی فهمه 

ناراحتم ولی هیچکس نمی فهمه

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 

من درونگرام...

فقط دوست دارم با یه آدم صمیمی باشم

دوست ندارم مهمونی و جمع و..

تنهایی رو بیشتر میپسندم بحای مهمونی و جمع

فقط با یه آدم راحتم  اجتماعیم ولی درونگرام تو خودمم بیشتر

2706