2733
2734
عنوان

آهنگی که برای عشقت میگی بگو

107 بازدید | 5 پست

با لبخندی ساده بشین روبه روم تا من مثل آینه تماشات کنم بزار آرزو های گم کردمو تو چشمای مست تو پیدا کنم به جز تو چی میخوام از این زندگی دل من تو رو آرزو میکنه کنارم بمون رو نگردون ازم

تو باشی به من بخت رو میکنه

😶

و آرزوی من شد دیدن تو 

نه میتونم باغم تنهایی سازش کنم نه غرور اجازه میده که بتو خاهش کنم ولی دلم پر میرنه موهاتو نوازش کنم

ما ک این حرفارو نداریم تووچقدر ناز داری ماشاه و بی بی بودیم چیکاره سرباز داریم ما کهمه زندگیمونو ...پاس دادیم به اونی ک بلد نیست پاسکاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر لحضه که فکر می کنم نمی دونم جواب اون همه محبتم کجا رفت اون از من چی بیشتر داشت که اون به من ترجیح دادی حرفی ندارم برای گفتن. برو دلم ماراهم ببر

پیاز هر چقدرم گرون بشه!نمیره قاطی میوه هادرست مثل آدم بی شخصیتتی که هر چقدر هم پولدار بشه بازم بی شخصیته…! هیچ مقداری از آرایش قادر نیست شخصیت را بپوشاندانتظار داشتن شعوراز بعضی ها مثل شرط بستنرو “خر” تو مسابقه اسب سواریه
2731

از غزل خوانی چشمان پر از ناز تو آه
من فدای رخ زیبای تو ای حضرت ماه

دلبر ماهرخِ فتنه گرِ شهر آشوب
یک جماعت شده با طرز نگاهت گمراه

جنگ نرم،اسلحه ی مخفی چشمان تو نیست؟

ای زلیخای زمان،حضرت زیبای جهان
یوسفت خسته شده در کف تنهاییِ چاه

همه گفتیم که بر دلبری ات آمنّا
تو ولی زمزمه ی زیر لبت لا اکراه

جان من بر کف و عشقم همه اش تقدیمت
نور چشمم!تو ببین و تو بگو و تو بخواه

کار من نیست تحمل، که تو چون معجزه ای
به خداوند، به نقاش ظریف تو پناه

پیاز هر چقدرم گرون بشه!نمیره قاطی میوه هادرست مثل آدم بی شخصیتتی که هر چقدر هم پولدار بشه بازم بی شخصیته…! هیچ مقداری از آرایش قادر نیست شخصیت را بپوشاندانتظار داشتن شعوراز بعضی ها مثل شرط بستنرو “خر” تو مسابقه اسب سواریه

در پی چشمت شهر  به شهر خانه به خانه ...شدم روانه...

گل عشقم را چیدی دانه به دانه ،چه عاشقانه...

آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی رویای من..

این تو ،این جان من ،شوق چشمان من عاشق را میکشی زیبای من...

من تورو را راحت نیاوردم  بدست ، ای جان...

بعد عمری بر دلم مهرت نشست ای جان...

جز تو در قلبم دگر عشقی ندارم من..

غم شود پیدا مگر من می‌گذارم نه...

آرام آرام آتش به  دلم زدی 

بنشین که خوش آمدی رویای من...

ای تو این جان من شوق چشمان من...

عاشق ره میکشی زیبای من...

💕

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶