2733
2734
انقد‌ تهرانی ها «البته نمیشه گفت تهرانی ها !اکثرا ترک هایی که پدر مادرشون مهاجرت کردن تهران »ب تهران ...

بمونین شهراتون مگه اینهمه تعریف از شهراتون نمیکنید چرا پس مهاجرت روزی هزار بار دارن تو رسانه ها میگن نیایید مهاجرت زیاد شده همه این آلودگی هوا برای ماشینهای پلاک شهرستانه وگرنه ده سال پیش رو ببین جمعیت تهران این نبود اینهمه ترافیک چرا اتفاقا هممون ناراضی هستیم از هر تهرانی اصیل هم بیایید بپرسید میگن که راضی نیست به اینهمه جمعیت 

دعا کنید منم مادر بشم به اذن خداوند
باشه خدا میدونه من اصیل هستم یا نه هیچ حرفی هم باهاتون ندارم چرا دیگه اینقدر حرص میخوری داری میسوزی ...

اومدی به اصفهانیا تیکه میندازی بعد برمیگردی به ایشون میگی خودتو چرا انداختی وسط بحث خب تو چرا اومدی تو این تاپیک وقتی عنوانشو زده اصفهانیا بیان دقیقا؟

بعد ادعاتم میشه از اصفهان خوشت نمیاد پس چرا اینقدر درگیر اصفهانی که اومدی تو این تاپیک مزه پرونی میکنی

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید که تهران مال پدرشما بود و ما خبر نداشتیم😐

خواهش میکنم شما اینقدر حرص نخور شیرت خشک میشه 

شما اول برو از همشهریت که شعورش پایین بود یاد بده که وقتی کسی یه سوال میپرسه چطور جواب بده

بمونین شهراتون مگه اینهمه تعریف از شهراتون نمیکنید چرا پس مهاجرت روزی هزار بار دارن تو رسانه ها میگن ...

بازم گفتم من صدسال هم نمیام تهران 😁پس اینارو ب من نگو تهران برای کار بهتره پس میان شما نمیتونی بکی نیان میتونی تهران رو ترک کنی بری اصل اصل جایی ک ولایتتونه🥴

اگ هم نمیخای بری طوری نیس سرتو بکوب ب دیوار

ولی ب اصفهانی ها حق بی احترامی نداری 

تو نی نی سایت هرکی هر ویژگی ظاهری داره شدیدا اصرار داره که مردای ایرانی اون مدلی دوس دارن باشه بابا شل کن 🥴من قدم ۱۷۰و وزنم ۶۶،۲۰۰ همیشه دوست داشتم ۵۹کیلو باشم ،هر روز بدنسازی کار میکنم و میخوام با کالری شماری به هدف اولم ینی ۶۳برسم امروز ۲۵/۹/۱۴۰۰ ۶۴کیلو شدم امروز ۱۵/۱۱/۱۴۰۱ و منی که ۵۴ کیلو شدم😁
2731
اومدی به اصفهانیا تیکه میندازی بعد برمیگردی به ایشون میگی خودتو چرا انداختی وسط بحث خب تو چرا اومدی ...

برو ببین اول همشهری بیشعورت جواب سوال منو چطور داد بعد بیا حرف بزن انگار طلبکارن 

خواهش میکنم شما اینقدر حرص نخور شیرت خشک میشه  شما اول برو از همشهریت که شعورش پایین بود یاد ب ...

فک نمیکنم اینقدر ارزش داشته باشی با این تفکراتت که بخوام حرص بخورم😉همشهرمیه هواشو دارم حتی اگه اشتباه بگه

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
برو ببین اول همشهری بیشعورت جواب سوال منو چطور داد بعد بیا حرف بزن انگار طلبکارن 

تو اول برگشتی مزه پروندی جواب مزه پرونیتو داد تو خودت چرا بهت برخورده

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
بازم گفتم من صدسال هم نمیام تهران 😁پس اینارو ب من نگو تهران برای کار بهتره پس میان شما نمیتونی بکی ...

برو بابا بمون تو شهرتون خدا میدونه من و اصلیتمون کجاس اگه بخام بگم شناخته میشم ازبس که اسم ورسم داریم تو تهران پس بشین سرجات هروقت گفتم خاک انداز خودتو جلو بینداز

2738
بازم گفتم من صدسال هم نمیام تهران 😁پس اینارو ب من نگو تهران برای کار بهتره پس میان شما نمیتونی بکی ...

البته شماها میایید برای ماها تو تهران کار میکنید تو کارگاهامون تو تولیدیهامون

برو بابا بمون تو شهرتون خدا میدونه من و اصلیتمون کجاس اگه بخام بگم شناخته میشم ازبس که اسم ورسم داری ...

همچین میگه این و رسم دار انگار نوه الیزابت سومه بیشین بینیم باوووو

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
البته شماها میایید برای ماها تو تهران کار میکنید تو کارگاهامون تو تولیدیهامون

خب ما اگه نیایم که امثال تو از گشنگی مرده بودن تا الان😂

فک نمیکنم اینقدر ارزش داشته باشی با این تفکراتت که بخوام حرص بخورم😉همشهرمیه هواشو دارم حتی اگه اشتب ...

برو بابا بیسواد غربتی والا اصفهانیها رو اومدیم دیدیم همشون برای هم دیگه میزدن میخاستیم بریم دوتا مغازه خرید کنیم این از جنسهای اون مغازه بد میگفت میگفت تقلبیه این از اون ما چیزی بعنوان هوای هم داشتن رو ندیدیم هههههه

تو اول برگشتی مزه پروندی جواب مزه پرونیتو داد تو خودت چرا بهت برخورده

من سوال پرسیدم اول فلان جا کجاس برگشت گفت اصفهانی باشی میدونی خب من اصفهانی نیستم اگه شعور داشت میگفت یه دروازه تو اصفهانه به اسم تهران فلان جا نه اینکه بیاد به حالت دعوا حرف بزنه 

برو بابا بیسواد غربتی والا اصفهانیها رو اومدیم دیدیم همشون برای هم دیگه میزدن میخاستیم بریم دوتا مغا ...

چرا حس میکنم تو حلبی آباد پایین تهران نشستی و نون و رب میخواری...از لحنت معلومه غربتی هستی پس سکوت کن بیشتر لو نری بعدشم دلشون می‌خواسته به شما چه

عموی بابام میگرف قبلن ولی الان مریض حاله ویکم فراموشی داره. دیگه انجام نمیده ولی خیلی دقیق بوذ عمه ام برا دوتا پسراش فال نخود گرف پیشش بداومد ولی بازم خواستگاری نامزدی انجام دادن و متاسفانه طی دوماه هردوشون به مشکل برخوردن

2706