2737
2739
عنوان

گرگانی های عزییییز....؟؟؟😍😍😍

252 بازدید | 52 پست

سلاااام

نمیدونین چقد خوشحالم😍

قراره فردا شب انشالله بخاطر یکاری بیایم گرگان

اونجا سوییت چیزی هست بخایم اجاره کنیم؟؟

یکی ک هم جاش خوب باشه لب ساحلی😁😁😂هم قیمتش مناسب باشه

بگین لطفااااا😍😍

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

خود شهر گرگان لب ساحل نداره ها 

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
گرگان که دریانداره فقط اگه بخای ناهارخوران یانرسو سوئیت  هست که به جنگله

چ بد ک دریا نداره😢😢تا دریا چندساعت راهه؟؟؟

قیمت سوییتاش چطوره؟؟

ینی دریا نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟😞

استان گلستان داره شهر بندرگز ولی اونجا به درد نمی خوره کثیفه😑😑😑 ولی می تونی رو جنگل ها حساب کنی😄

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
ولی ریانباشه شهرمون خیلی قشنگه🥰

ی چندجای خوشگلشو بگو بریم ببینیم😍😍طبیعی باشه😘

2738
استان گلستان داره شهر بندرگز ولی اونجا به درد نمی خوره کثیفه😑😑😑 ولی می تونی رو جنگل ها حساب کنی😄

چقد راه هست تا این جاهایی ک گفتی؟؟

اخه شوهرم مرخصی نداره باید فوری برگردیم...یکی دو روزه

چقد راه هست تا این جاهایی ک گفتی؟؟ اخه شوهرم مرخصی نداره باید فوری برگردیم...یکی دو روزه

منظورت جنگل هاست؟؟؟ جنگل که تو خود شهره سر جمع ده تا پونزده دقیقه میخواد برسی به جنگل ناهارخوران و النگدره البته جنگل های دیگه ای هم هست ولی خارج شهره طول می کشه

منظورت جنگل هاست؟؟؟ جنگل که تو خود شهره سر جمع ده تا پونزده دقیقه میخواد برسی به جنگل ناهارخوران و ا ...

نههه تا دریای ی شهر دیگه چقد راهه..دریایی ک تمیز باشه😄

ناهارخوران.هزارپیچ النگ دره وکلی جنگلای دیگه روستای نرسوهم خوبه.بازارچه مرزی واسکله ومیل گنبدو...

فاصله هاشون زیاده ازهم ؟؟؟

2706