2737
2739

شوهر من برای دوستش ک می‌خواسته وام بگیره رفته ضامن شده ، چون بازاری هست ...

به من گفت که دوتا معلم ضامنش شدن و من نفر سومم 

الان کیفش رو نگاه کردم ی برگه از دسته چکش رو برا ضمانت وام داده ب بانک ....

این برا چیه ؟!!!!!!!!!

بوی نم بارون 😍🌧️☔

وای آبجیاااا برنامه ی درآمد زایی پیداکردم تا ۳۰۰هزار درآمد درروز🥰

https://learnitapp.app.link/YqQS4iodQlb

وارد لینک زیربشین وبرنامه لریدنت رو نصب کنید

وشماره تون رو تایید کنید تاپنل درآمدزایی فعال بشه

آموزش ها هست کدمعرف هم نمیخواد بزنین

کلی محتوای آموزشی کنار یه عالمه پول منتظر شماااااس🥰🥰🥰

به جون دخترم وداداشم واقعیییییی

کسب درآمد؛ ارزدیجیتال رایگان خرید رایگان شارژ رایگان فقط توکانال تل Socialcodetm

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای آبجیاااا برنامه ی درآمد زایی پیداکردم تا ۳۰۰هزار درآمد درروز🥰 https://learnitapp.app.link/YqQ ...

@نی_نی_یار5    

@نی_نی_یار_3    

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
به اوني كه ميخواستن وام بدن غيره ضامن گفتن بايد چكم بزاري حتما دوستش چك نداشته شوهرت داده براي ضما ...

اخه این حماقت شوهرم رو من چیکاررررر منم خدااااااا

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2738

اسی شوهرت حتما خودش ضامن شده ولی نفر سوم نیست 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
واقعا ؟؟؟؟؟؟ یعنی دروغ گفته بهم ؟؟؟؟؟؟؟؟

بله نخواسته عصبانی بشی 

اخه این حماقت شوهرم رو من چیکاررررر منم خدااااااا

با ارامش از خودش بپرس شايد ميدونسته عصبي ميشي نگفته

يجور بپرس فكر كنه عصبي نميشي اعتراف كنه بعد جرش بده😁😁😁

ولي شوخي كردم با ارامش بپرس بعد ناراحتيتو با ارامش بگو

🥀🌈
2706