2733
2734

من ادم درونگرایی هستم که سرم تو کار خودمه و فقط به فکر بچه هامم... رابطه ی خوبی با خانواده ی خودم ندارم چون وقتی با اونا رابطه دارم بقول دکتر هلاکویی فقط زخمای گذشته دوباره به خونریزی میفته... با خانواده ی شوهرم هم رابطه ندارم چون فوق العاده پرتوقع هستن و دخالت میکنن...... حالا با چند تا از همسایه ها بخاطر بچه هام رابطه ی کمی دارن... یکسره میگن تو دلت برا خانوادت تنگ نمیشه؟... بچه هات پدربزرگ مادربزرگ نمیخان؟... چرا با هیچکی رفت و امد نمیکنی؟ حتما عیب از خودته..... دیوانه ام کردن بخدا.... میتونم تو دهنشون بزنم با جوابام ولی بخاطر بچه ها میخام ملایم باشم.... چی بگم بهشون. 😭😭

وای آبجیاااا برنامه ی درآمد زایی پیداکردم تا ۳۰۰هزار درآمد درروز🥰

https://learnitapp.app.link/YqQS4iodQlb

وارد لینک زیربشین وبرنامه لریدنت رو نصب کنید

آموزش ها هست کدمعرف هم نمیخواد بزنین

کلی محتوای آموزشی کنار یه عالمه پول منتظر شماااااس🥰🥰🥰

به جون دخترم وداداشم واقعیییییی

کسب درآمد؛ ارزدیجیتال رایگان خرید رایگان شارژ رایگان فقط توکانال تل Socialcodetm

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لبخند ملیح و ترک محل مورد نظر

💎👑دنیا رو داری!؟     یه نازنین مثل نازنین من نداری هیچی نداری💎✨🌍                                                                      ✨🌍دنیام تو چشمات خلاصه میشه💙S💙                            ماه ناز عاشق دوستاشششه❤🤙🏻

تا وقتی خودت جواب ندی همینه . جلوی بچه این حرفها رو میزنن ولی جواب نمیدی؟ واقعا چرا میزاری دخالت کنن دختر خوب

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738

عزیزم میتونی بگی مثل بقیه اهل رفت و امد زیاد نیستم ن اینک رابطه ای ندارم هر کسی یه جوریه بالاخرع نمیشه بگی کسی خانوادشو نمیخاد سرم تو زندگی خودمه دخالت کسیو نمیکنم برا همین همه فک میکنن رابطه ندارم بگو ن جانم دارم ولی ن اوم شدت ک همیشه پیششون باشم بیشتر ب فکر بچه هامم وقتم بااونا میگذره 

دعا میکنم به هرچی تو دلته برسی میشه برا منم دعا کنی؟

چرا از زندگیت واسشون تعریف میکنی؟بنظر من رفت وامد نکن...ببرشون پارکی جایی ک حوصلشون تو خونه سر نره بهتر از اینکه اعصاب خودتو خورد کنی...وبقیه از زندگیت بدونن...

بچه هات چندساله ان ؟ 

چرا مهد یا یه کلاس ورزشی نمیفرستی تا تنها نباشن 

رفت و امد با همسایه رو اصلا نمیپسندم و خوشم نمیاد اولش خوبه ولی کم کم فضولی و حسادتاشون شروع میشه 

تقصیر خودته ک میری تعریف می‌کنی 

تا ج ندیشون میگن 

بگو ک اهل رفت و امد نیسم 

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

منم نمیرم شهرستان دیرن خانوادم کسی از دلم خبر نداره فقط میگن چرا نمیری میگم حال ندارم و دوس ندارم به هیچکس مربدط نیس والا ارامشمو خراب کنم بخاطر اینو اون رفت و امد کنم 

2706