2737
2734

دیروز همسایمون گفت بریم خرید لباس گفتم باش بزار ب شوهرم بگم اگ پول برام فرستاد میام نیم ساعته خبر میدم دیگ شوهرم نتونست برام بفرسته دیروز اس دادم ک نمیتونم برم میخوای تو برو . بعد سه ساعت بهش زنگ زدم ک رفتی گفت ن مهمون دارم گفتم باش دوباره امروز شوهرم برام پول ریخت زنگ زدم ک میری پاشو بیا بریم الان مثلا داشت عوض درمیومد بزار ببینم چی میشه خبر میدم بهت الان اس داده جفت اس من ک نمیتونم برم تو میری برو منم قشنگ جواب دادم ک اره با خواهرشوهرم میخواستم برم گفتم تو دیروز گفتی ی وقت ناراحت میشی اگ میای توام بیای بری باهامون .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعضیا بس که خودشون برا بقیه فیس دارن وقتی هم طرف بگه کار دارم یا نمیشه فکر میکنن داره الکی میگه

اره دیگ خوبه حالا گفتم بزار ببینم شوهرم پول میفرسته بریم یا ن خب با بچه یکساله بدون پول برای چی برم

اره دیگ خوبه حالا گفتم بزار ببینم شوهرم پول میفرسته بریم یا ن خب با بچه یکساله بدون پول برای چی برم

اره دیگه باید درک میکرد

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اره دیگه باید درک میکرد

کلا اونطوریه ب شدت هم فضوله تو خونه سرفه میکردم دو هفته پیش فرداش زنگ زده بود ک تو بودی سرفه میکردی ؟؟؟ یا زنگ میزنه میگه با کی حرف میزدید دیشب با تلفن یا چرا درتون باز بود حالا خوبه طبقه بالاش روب رو نیس

کلا اونطوریه ب شدت هم فضوله تو خونه سرفه میکردم دو هفته پیش فرداش زنگ زده بود ک تو بودی سرفه میکردی ...

خوب جوابش نده سرد برخورد کن به اون چه والا.

2738
خوب جوابش نده سرد برخورد کن به اون چه والا.

والا ی بارم دعوا کردیم باهم ولی باز اشتی کرد . دارم اساس کشی میکنم برم راحت شم . شوهرم هر ساعتی میره و میاد میگه چرا فلاکس دستش بود چرا ساعت فلان اومد خونه . ده هزار بار گفته خدابهتون رحم کنه ی خونه بخرید گناه دارید مستاجری منت این و اونو میکشید اخه خودش زمانی ک ارزون بود خونه خرید منم برادرشوهرم خونه خریده داده ما بمونیم الکی بهش گفتم خودمون خریدیم تو شوک بود ک چجوری پس پول نداشتید گفتم داشتیم نیاز نبود ب همه جار بزنیم بگیم

والا ی بارم دعوا کردیم باهم ولی باز اشتی کرد . دارم اساس کشی میکنم برم راحت شم . شوهرم هر ساعتی میره ...

ای بابا چقدر فضوله اره همون بهتر که برید با همچین ادمی همسایه نباشید بهتره

مسخره میکنید 😔😔

نه تشویق می کنم...بعضیا اصلا در حدی نیستن که آدم خودشو درگیرشون کنه...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست