2726

خانوما کسی اینجا قرص آسنترا میخوره؟ من از یک چهارم شروع کردم . بعد از 1 هفته نصف خوردم. دیروز برای اولین بار یدونه کامل خوردم. حالم خیلی بد شد. نصف شب زنگ زدیم اورژانس . حس گر گرفتگی و بیتابی بدی داشتم. تمام انگشتام هم گز گز میکرد. اورژانس گفت روحیه. جسمی نیست و رفت . خسته شدم دیگه امروزم ترسیدم قطع کنم سرخود. یدونه خوردم. استرس شب رو دارم از الان  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو پیش پزشکی که برات تجویز کرده یاقرص رو عوض میکنه یا در کنارش داروی دیگه ای تجویز میکنه حالت بد نشه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
عوارضش یه مدت دیگه قطع میشه و اثرات خوبش فعال اصلا قطع نکن تحت هیچ شرایط این عوارض طبیعیه

وای اصلا خیلی ترسیدم. اره تو سایت ها خوندم میگن تا 3 هفته طبیعیه. منم 2 هفتم گذشته تازه

وای اصلا خیلی ترسیدم. اره تو سایت ها خوندم میگن تا 3 هفته طبیعیه. منم 2 هفتم گذشته تازه

پس دیگه یکم تحمل کن یکم سختی داره ولی عوارضش یک دفعه قطع میشه برای همه همینجوره 

آقا هستم . کاربر قدیمی 
نه باید برای برگشت نکردن افسردگی تا ۶ ماه حداقل بخوری چون افسردگی قابل برگشت هست 

من ده روزه میخورم شدیدا بی خواب شدم حتی ی ثانیه خواب ندارم بهم قرص ترانکوپین داده گفته شبا بخورم با اون میخوابم فقط یعنی تا کی ادامه داره 

من که نمیتونم تا اخر اسنترا قرص خواب بخورم