2204
2217

عمو

پیشنهاد میکنم اگه از محدودیت‌هایی که کسی که باهاش قراره ازدواج کنید خوشحال میشید و عشق باعث شده منطقتون و کنار بذارید، فیلم ملی و راه های نرفته‌اش رو ببینید... به امید روزی که با موتور Harley تو خیابونای ویرجینیای غربی امریکا، با کت جیر سبک کابوی بگردم😌🥂بی‌دین، معتقد به پانتئیسم اسپینوزا😎درخواست🚫

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

برادرزاده ام فوت شدن در کودکی 

خواهر زاده هام جون من هستند

بعله! خدمتتون عارضم ک برای مامانم جارو ایستاده پارس خزر مدل مرلین خریدم و برای مامان همسرم کفش طبی پیاده روی . خودم هم از طرف شرکت کارت هدیه 500 تومنی گرفتم. با همسرم توافق داریم که یلدایی و  روز زن و ولنتاین و سپندارمذگان و عیدی و این چیزا نداشته باشیم و دیگه تا پایان سال انتظار کادو مادو ندارم بجز تولدم که چارشنبه سوری هست. دلتون هم خوش. لبتون هم خندون 
2238

داییامو دوست ندارم

عموهامم خیلیاشونو اصلا ندیدم فقط سه تاشونو میشناسم که یکیشون خیلی خوبه 

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀               

دایی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه اینکه نینیم سرِموقع وسالم دنیا بیاد و زایمان زودرس نشم یه صلوات مهمونم میکنی؟ (:  |سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍 وقتی قیمت یه شومیز رو از صاحب مغازه پرسیدم گفت:۵۶۰ تومن عزیزم،فقد تونستم بگم من عزیزِ تو نیستم🥲

مگه میشه انتخاب کرد هر دوشون زندگی من هستن😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن یک جزیره ی کوچک🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2233

چون برادر زاده ندارم فقط ی خواهر زاده دارم خواهر زادم

با لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.و اینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂.تک تک تونو دوس دارم و برام مهم و با ارزشین .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین💛

فعلا فقط برادرزاده شو دارم پس همین گوگولی رو برمیدارم😍

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
2241