2733
2734
عنوان

سالگرد ازدواج مهمونی توی خونه

233 بازدید | 15 پست

دوستان من امسال اولین سالگردمه با شوهرم خواستیم بریم عکاسی هم عکس یلدایی بگیریم هم لباس دیگ بپوشم عکس سالگرد  بگیریم تو باغ ..ولی از ی طرف شوهرم میگ خانواده هامونو دعوت کنیم کیکو اینا بگیریم .عکس هم خونه بگیریم البته عکس یلدایی سر جاش هست . چون پارسال ک من تو کرونا اومدم حتی خانوادم برای شام هم نموندن .از ی طرف هم تو این یسال دوتا از خواهرام ک ازدواج کردن اصلا دعوتشون نکردیم احساس کردم انتظار دارن ک حقم دارن  .شوهرم میگ سالگرد بهونه شه همرو دعوت کنیم چون هزینشو نداریم هم عکاسی بریم هم مهمونی .نمیددنم چیکار کنم ..اگ دعوتشون کنم کلا۱۸نفریم چیا درست کنم چ برنامه ای بریزم تو خونه ببخشید طولانی شد ولی ممنون میشم راهنماییم کنید 

چون اولین یلدات هس و عروسی هم نداشتی به نظرم همه رو دعوت کن شام مفصل درست کن با سفره یلدا که میوه و ژله قشنگ تزیین کن خیلی خوبه البته اگه توان مالیت اجازه میده فرداش هم برو آتلیه چن تا عکس قشنگ بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهمونی کن عکسم اگه روز عروسی آتلیه رفتی ولش کن . این همه عکس و میخوای چیکار؟

شام به مامانت بگو بیاد کمکت .یا زرشک پلو یا قورمه سبزی یا فسنجان البته اگه فسنجان پختی باید یه غذای دیگه هم کنارش بپزی

کیک بگیرین.میتونین گیفت سالگرد بگیرین وبزاری تو سینی وبزاری کنار میز موقع رفتن یکی بردان 

میتونی آبمیوه درست کنی

یا ژله.یا پودینگ آماده 

یا انجیر خشک بگیر بزار خیس بخوره یه روز بهش شکر و غفران اضافه کن تو هر لیوان یکم انجیل با آب بریز 

چون اولین یلدات هس و عروسی هم نداشتی به نظرم همه رو دعوت کن شام مفصل درست کن با سفره یلدا که میوه و ...

من چهار دی دعوتشون میکنم چون هم جمعس ک بتونن بیان من ی شهر دیگم هم اونروز سالگردمه .دیگ سفره یلدا نچینم نمیدونم ناهار باید بیان ک برگردن تهران چیکار کنم

2738
مهمونی کن عکسم اگه روز عروسی آتلیه رفتی ولش کن . این همه عکس و میخوای چیکار؟ شام به مامانت بگو بیاد ...

اره باغ عکاسی رفته بودم کلیپ دارم ..شوهرم میگ سال دیگ میریم عکاسی .خواستم زرشک پلو با سوپ شیر درست کنم سالادو این چیزا .نوشیدنی هم اب هویج بستنی هوا سرده نمیچسبه ی چیز گرم یا دسر ب قول شما پودینگ درست کنم ..

من چهار دی دعوتشون میکنم چون هم جمعس ک بتونن بیان من ی شهر دیگم هم اونروز سالگردمه .دیگ سفره یلدا نچ ...

پنچشنبه شب دعوتشون کن نهایتا نهار جمعه هم یه آش یا غذای ساده درست میکنی ولی زشته این همه راه بیان و یه وعده بمونن

پنچشنبه شب دعوتشون کن نهایتا نهار جمعه هم یه آش یا غذای ساده درست میکنی ولی زشته این همه راه بیان و ...

پنجشنبه هم دامادمون تا دو نصف شب شیفته😂 مگه اینک جمعه شام چیز ساده بخورنو برن من نرسیده ب قزوینم مامانمینا کرج ی خواهرم تهران

اخه بهشونم میخوام بگم کادو نیارین واقعاا نمیخوام فک کنن بخاطر کادو اینکارو کردیم😕 

اصلا نگو جشنه و میخوای کیک بگیری

بعد که اومدن جشن بگیرید اونا خودشون احتمالا هدیه ای چیزی بدن‌چون بار اوله میان خونتون

2706