2726
عنوان

ازدواج زن مطلقه با یک پسر که کم شنواست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ازدواج معقوله مهم و حساس زندگی است با بسنده کردن به دو گزینه نمیشه انتخاب درست و آگاهانه داشت اونم با انتخاب کاربران نی نی سایت 

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

پس شما که گفتی اولی زنش مرده 2تا دختر داره...

تو تاپیک قبلی قانع نشدی دوباره تاپیک زدی! دوست جون اگر دلت با اولی..چرا هی تاپیک میزنی..تو تاپیک قبلی همه گفتن گزینه ۲.. قانع نشدی سوالو یه جور دیگه میپرسی..!

اگر با کم شنوا بودن و بچه داشتنش مشکل نداری برو با اونی که دلته..سوال کردن نداره که..

کم شنوا یعنی چند درصد شنوایی داره؟  اگر دوتا گوش رو هم صد درصد شنوایی داره خوبه

نمیدونم چند درصده

ولی با سمعک هم باز کم شنواست

خدای مهربانم💫چادرمیپوشم وحجابمرا دوست دارم 🧕چون تو فرمودی💫 با نامحرم👨شوخی نمیکنم و متینم چون تو فرمودی💫 دست🤚 و پای🦶 پدرومادرم👨‍👩‍👦 را میبوسم و احترامشان میکنم چون تو فرمودی 💫نماز🤲میخوانم و روزهمیگیرم چون تو فرمودی💫 با خانوادم👨‍👩‍👦‍👦 و دوستانم👩👩‍🦰👱‍♀️ میخندم👄 و شادم☺ چون تو فرمودی💫درس میخوانم👩‍💻 و علم یاد میگیرم چون تو فرمودی💫برای جهان دیگر که ابدی ست و هررررگز تمامی ندارد یاری ام کن💫هدفم رسیدن به تو و رضای توست یا ارحم الراحمین 💫
پس شما که گفتی اولی زنش مرده 2تا دختر داره... تو تاپیک قبلی قانع نشدی دوباره تاپیک زدی! دوست جون اگ ...

من همه مدل خواستگار دارم

دارم خل میشم دیگه

خدای مهربانم💫چادرمیپوشم وحجابمرا دوست دارم 🧕چون تو فرمودی💫 با نامحرم👨شوخی نمیکنم و متینم چون تو فرمودی💫 دست🤚 و پای🦶 پدرومادرم👨‍👩‍👦 را میبوسم و احترامشان میکنم چون تو فرمودی 💫نماز🤲میخوانم و روزهمیگیرم چون تو فرمودی💫 با خانوادم👨‍👩‍👦‍👦 و دوستانم👩👩‍🦰👱‍♀️ میخندم👄 و شادم☺ چون تو فرمودی💫درس میخوانم👩‍💻 و علم یاد میگیرم چون تو فرمودی💫برای جهان دیگر که ابدی ست و هررررگز تمامی ندارد یاری ام کن💫هدفم رسیدن به تو و رضای توست یا ارحم الراحمین 💫
2706