2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اره شهر خودم روانشناسی و علوم تربیتی مشاوره مطالعات خانواده جامعه و کتابداری

و اینکه ببخشید اینو میپرسم اگه کتابداری دربیای حتما این رشته رو ادامه میدی یا بعدا می خوای تغییر بدی؟

و اینکه ببخشید اینو میپرسم اگه کتابداری دربیای حتما این رشته رو ادامه میدی یا بعدا می خوای تغییر بدی ...

نه اگه در بیام اصلا نمیرم حیف پوله بخوام براش کتاب بگیرم چون گفتن اگه یه ترم بخونیش چون با روانشناسی درساش مشترکه میتونی تطبیق واحد بزنی ترم بعد بری روان ولی نمی ارزه بخوام برای ی ترم کتاب بگیرم

2738
ن اتفاقا به تنها چیزی که اهمیت نمیدن معدل چون من تابستون دوتا رشته انتخاب کردم درنیومدم به خاطر اینک ...

خوب فعلا اگه میترسین چند تا رشته پر ظرفیت برین تا ترم بعد بتونین عوضش کنین مثل کتابداری و مطالعات خانواده

خوب فعلا اگه میترسین چند تا رشته پر ظرفیت برین تا ترم بعد بتونین عوضش کنین مثل کتابداری و مطالعات خا ...

اینا رو دانشگاه شهرمون نداره

زدم ی چندتا چرت و پرت ولی نمی دونم به قول شما نمی ارزه من حابداری دوست دارم بخونم ی رشته ای مثل مشاوره یا کتابداری هیچ درس مشترکی نداره که هزینه کنم

اینا رو دانشگاه شهرمون نداره زدم ی چندتا چرت و پرت ولی نمی دونم به قول شما نمی ارزه من حابداری دوست ...

درسته میفهمم خوب چرا ازاد نمیرین فکر کنم اسون تر میگیرن مدرکش معتبر ترم هست

2706