2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بابا باورشون نکن اینجا پر از جادوگرع خدایا

وای یکی بهم پیام داد گفت برای اینکه دلت اروم بشه این کارارو کن من ترسیدم بخدا گفتم نکنه میخواد منو جادو کنه 

بعد گفت این کارارو انجام بدی بهم پیام بده یک و

دعا بهت میگم بخون خوب میشی

ببین اگه بخوام دقیق بهت بگم میگن به ازای هر انسانی که متولد میشه یه جنم دقیقا تو همون زمان متولد میشه که همیشه همراه انسان هست ولی قابل رویت و مشاهده نیست برای اکثر آدما بعدم به سه دسته تقسیم میشن همزاد خوب همزاد بد همزاد برابر 

همزاد خوب و بد که مشخصه در مورد همزاد برابر هم دقیقا یکیه مث خودت منظورم اخلاق و رفتارشه ینی مث انسان که گاهی خوبه گاهی بد معمولا کاری به کار آدم ندارن مگه اینکه بخوای خودت برای خودت شر درست کنی مثلا بدون اینکه آسیبی بهت برسونه ازدواج نکردن یا نمیدونم بچه دار نشدنو بندازی گردنش بری دعا دفع همزاد بگیری 

خیلی کم پیش میاد که بخوان واقعا اذیت کنن 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
اگه داشته باشی باید باطل کنی مشکل ایجادنیکنه تو ازدواج وکارات

همه دارن لطفا بدون اطلاعات راجع به دفع همزاد نظر ندین براش دردسر ایجاد میشه 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
2706