2737
2734

براچند روز بخواد بمونه اما تو     توی خونه  نه برنج داشته باشی و نه روغنو و رب و لیمو ونه پول🤦‍♀️

چندروز پیش برا اولین بار سرم اومد شوهرم نبود برادر زاده شوهرم اومد خونم  برا 3 روز موند منم فقط 100 تومن داشتم. برا روز اول برنج داشتم با یذره روغن. برا بقیش.گفتم به خواهرم 100 برام فرستاد  دیگه با هاشون ی روغن کوچیک و یکیلو برنجو قیمت ده تو لیمو ی بسته ماکارونی و سویا و 6تا تخم مرغ گرفتم😶. روز دومم مرغ کباب کردم شبشم ماکارونی. 

خدارو شکر  تونست خوب مدیریت کنم. 

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

عزیزم☹😔

خدا ب سفرت برکت بده

عا ... پره اشکه حمامه ما 🛀🏼دروغ رفت زیر عمامه ها👳🏻‍♂️ . بدل زد معما به ما🤦🏼‍♀️ نمیکنیم حتی به فردا نگا👀 . وقتی گیر کردی وسط اسباب کشی 📦بشینی تو پای مهتاب که چی🌕 وقتی بالکن دور از اونه🫂 همون بهتر که کفخواب بشی🚶🏾‍♀️ وقتی تنهام چه فرق داره کجام 🥺چرا اینجوری شد رفتارت باهام؟؟ من اصلن حالم خوش نی💔 بدون تو یه موجود درد داره دوپام🙃....... رفتی ولی بعد از این 😞باکسی اینکارو نکن🙇🏼‍♀️ که من هنو مریضم🤒 عوضیییی😡 رفتی ولی خب بدون🪄 بی تُ همجا تاریکه🌑 فقط سیگار روشنه🚬  🍑 به 🍑 جفت چشا خون خون🩸شدم بدبین و بدبین تر 🙂شدی راحت و راحت تر🙄 هر چقد شدم بدبین و بدبین تر شدی راحتتر😶‍🌫️…… ما که میکنیم با درد تلاش اما هی روزگار نامرد یواش دل ما به تنهایی عادت نداش انداختیمون وسط ادم بداش👊🏻.....من میخوره به دیوار سرم🤌🏻هی میگیره ب سیگار پرم🚬 من حق کسیو نخوردم😏 ولی از همیشه ک بیمار ترم🤒 من ته ی چاه عمیقم🕳پنچر وسط راه حقیقت💨 من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت😔زر نزنی نمیگن لالی🤫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعدش  مهمونم رفته بود گفته بود ب باباش که ما پولمون ته کشیده. (البته خودم بهش گفته بودم ببخشید اگ خوب پذیرایی نکردم دستمون تنگ بود..) باباشم روغنو برنجو.... همهچی برتمون خرید فرستاد 😄

البته 20ملیون پیش برادر شوهرم داریم شاید ازون کم کرده باشه امافکر نکنم

ایشالله سر هیشکی نیاد وای 

انشاءالله. شوهرم سر کارش آنتن نمیداد.  به هرکیم گفتم 100بده چند شب دیگه معیشتی میدن  میدمش میگفتن ندارم. آخرشم خواهر مجردم که بیکارم هست 100داشت فرستاد برام

2738
بعدش  مهمونم رفته بود گفته بود ب باباش که ما پولمون ته کشیده. (البته خودم بهش گفته بودم ببخشید ...

😞⁦☺️⁩

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

سلامتی ودلخوش مهمتره من برنج وقندوروغن توخونمه وفریزرم پر پنج ساله مهمون توخونم نیمده ارزوی مهمون دارم قبلش شوهرم زن کرفت دعوا داشتم واعصاب نداشتم یه چشم اشک بودوخون الانم دوسال جداشدم وافسرده وداغون نه جایی میرم نه جایی میام 

آمین🙏🙏🙏خدا کمک حال همه باشه تو این وضعیت...

انشاءالله. حالا بازم خداروشکر مهمون من سنش کم بود درکم میکرد اگه ی سن بالا از خانواده شوهرم میبود آبرومو میبرد

سلامتی ودلخوش مهمتره من برنج وقندوروغن توخونمه وفریزرم پر پنج ساله مهمون توخونم نیمده ارزوی مهمون دا ...

بازم خدا رو شکر از همچین مردی جدا شدی. من خودمم شوهرم خیانت میکنه خییلی دخترمو دوست داره میترسم جدا شم نذاره بچمو ببرم. منم میگم کاشکی شوهرم عاشق ی زن دیگه بشه اونقدری عاشقش بشه ک دلش از منو دخترم سیاه شه و ولمون کنه منم راحت جداشم. همینکه هر بار یجوری پس انداز میکنم ی تیک طلا میخرم تا اگه دخترمو جا مهریه بردم پولی تو جیبم باشه. 

خودتو سرگرم کن باشگاه و برو

2706