2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۲۷روز 

چذب و اهلچ هنا هنا یردون گی؟؟ ولچ چاشتگولین علینه های جریب شهرین و متانین الوام

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2728
ماعندی اریوگ 😐🤣😂

اریوگ؟؟ من ناهار می خوام 😘

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ولچ ردت اسویچ تگ ماگدرت هسه هاذ هم اسم کاربری😂

اشمدريني بس هاظ طلع عله بالي عدالي ايصير انوب اعوزه 😅

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
اندری والا .نوبات آگول بس لا اتسوی ابنفسه شی .اللیل ما نامه 

ریلهه حلو ویاهه

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
اشمدريني بس هاظ طلع عله بالي عدالي ايصير انوب اعوزه 😅

عشتو و شلون تعوزینه

ماعندی اریوگ 😐🤣😂

امداچ يل فگر 😂

گليلي عليمن اتسولفن يا گي. خل انه هم ادري. لو بيهه عركه جدمني 😂

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
عرررروسته گمر فده الغالها 😍😍 مدری امنین دورها لگاهه 👰💃💃💃

امه لگتهه 😎😂بل عرس لو شي لابود شافتهه

چذب و اهلچ هنا هنا یردون گی؟؟ ولچ چاشتگولین علینه های جریب شهرین و متانین الوام

خیه احنه عودک هم انتانی الوام تالی گال بلکت اخوی ایدینی خیه گال الاخو هنوب گال باچر هسه ایگلی تانی اخوی خل اچیک احسابه وانطیچ یاهن  هسه امس بلیل یبت فشار علیهه وایدداتعارکنه واید هسه اهلی منا ایعارکون ومنا اهوا ماله خبر 😔 اهلی ایگلولی وین ودا افلوسه الی گبل لا یعرفچ یوم‌چان یشتغل والله متت بس ایی عل تایپک اضحک اشویه حتا ویا امی ماگدر احچی ماحد یدرکنی 😓😓

کجاست پس اون روزای خوب/:):😐💔
2706