2703
2553
عنوان

سلام صبح بخیر دوتا سوال

86 بازدید | 6 پست

برنامه برای ترک اعتیاد گوشی و مدیریت برنامه های گوشی معرفی میکنید؟

مولتی ویتامین انرژی زا هم میشه برای بزرگسال معرفی کنید؟ گین آپ و اینا خوبه؟

این برنامه برای مدیریت گوشی عالیه

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب اول

خرید گوشی 1100 یا 3310 نوکیا یا N620 سامسونگ.

جواب دوم

5 کیلو خرمای استعمران اهواز رو تمیز کن و با پودر زنجبیل و کنجد بوداده و شیره ی خرمای اصل قاطی کن و توی یه ظرف دردار بذار و 7روز بعد مصرف کن.معجزه رو میبینی.

2456
جواب اول خرید گوشی 1100 یا 3310 نوکیا یا N620 سامسونگ. جواب دوم 5 کیلو خرمای استعمران اهواز رو ...

پیشنهاد گوشی که عالی بود واقعا🤗

خزمای استعمران اسم دیگه ای نداره؟

زنجبیل حساسیت دارم بهش

ولی باقیش نه

باهاش جوش نمیزنه ادم؟

پیشنهاد گوشی که عالی بود واقعا🤗 خزمای استعمران اسم دیگه ای نداره؟ زنجبیل حساسیت دارم بهش ولی ...

ما بهش میگیم سعمران که همونه.یه خرما با طبع بسیار گرم.میشه خرمای دیگه هم استفاده کرد.این ترکیب فوق العاده س.من چون مرد هستم جوش نمیزنم ولی برای خانمم درست کردم و استفاده نمیکنه.