2737
2734

حالم خیلی بده 😔توی سن ۱۲سالگی یه اتفاقی برام افتاد که نمیتونم بگم ازون روز تاالان اصلا از یادم نرفته و نمیره هرکار میکنم لامصب حذف نمیشه باید چیکار کنم تروخدا کسی میدونه کمکم کنه مجرد بودم بخاطر این موضوع ۲سال و نیم افسردکی داشتم و امش تواتاقم بودم همش اون لحظه اتفاق بد😖یادم میافته حتی وقتی خوشحالم یهو یادش میوفتم.کاش بمیرم😔😔یاکلا از ذهنم پاکشه دوباره یهفتس حس میکمم افسردگی اومده سراغم متاهلم بااین حال بدم حال شوهرمم بدمیکنم اونم خسته کردم ازخودم همش گریه میکنم و بی حوصلم نمیگذرن از کسی که این روزارو برام ساخت😖😔🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چقدر بدم میاد تاپیک میزنید میگید حالمون بده اما نمیشه بگم چرا.خب پس ماهم نمی‌دونیم چطور راهنمایی کنیم چون تا موضوع رو نفهمیم نمی‌دونیم چی بگیم ک...ببخشیدا فقط من ی چیز به ذهنم میرسه ک بچه بودید بهتون تجا...شده

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

عزیزم ببین هر آدمی یک گذشته تلخ داره یه جایی از گذشته زندگیش هست که وقتی بهش فکر میکنه حالشو بد میکنه

همه آدما اینجوری ان اما ما باید یاد بگیریم که تنها کاری میتونیم با گذشته بکنیم اینه که ازش درس بگیریم اگه الان در کنار همسرت حالت خوبه قدر این روز هارو بدون و به گذشته فکر نکن سعی کن باهاش کنار بیایی 

سعی کن روی پیشرفت خودت و زندگیت تمرکز کنی و برای زندگیت برنامه زیزی کن که پر از انرژی مثبت شه

در انتظار هدف...⛈⚡   
تجاوز؟ 

😔😔😔چیکار کنم از یادم بره دلم میخاشت به مامانم بگم همش تامیومدم بگم یچیزی میشد باخودم میگفتم لابد صلاحش این نیست که بگم از زندگیم هیچی نمیفهمم اصن 

😔😔😔چیکار کنم از یادم بره دلم میخاشت به مامانم بگم همش تامیومدم بگم یچیزی میشد باخودم میگفتم لابد ...

چرا پیش ی مشاور خوب نمیری؟

گفتنش به خانواده چیزی رو حل نمیکنه بلکه بدترش میکنه

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2706