2703
2553
عنوان

ازدواج با مردی که خانمش فوت کرده و بچه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 42 پست
علت طلاق مهم.. واینکه علت طلاق رو باید از سمت خانم متوجه بشی..چون هیچ مردی نمیاد بگه من ایراد داشتم ...

ممنونم

بله از خانم اول حتما و همیشه باید پرسید.

چون ممکنه حقایقی باشه که فقط زن و شوهر میدونستن.

خدای مهربانم💫چادرمیپوشم وحجابمرا دوست دارم 🧕چون تو فرمودی💫 با نامحرم👨شوخی نمیکنم و متینم چون تو فرمودی💫 دست🤚 و پای🦶 پدرومادرم👨‍👩‍👦 را میبوسم و احترامشان میکنم چون تو فرمودی 💫نماز🤲میخوانم و روزهمیگیرم چون تو فرمودی💫 با خانوادم👨‍👩‍👦‍👦 و دوستانم👩👩‍🦰👱‍♀️ میخندم👄 و شادم☺ چون تو فرمودی💫درس میخوانم👩‍💻 و علم یاد میگیرم چون تو فرمودی💫برای جهان دیگر که ابدی ست و هررررگز تمامی ندارد یاری ام کن💫هدفم رسیدن به تو و رضای توست یا ارحم الراحمین 💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دومیه 

چون نگهداری از بچه یکی دیگ خیلی سخته 

دومیه رو بپرس ببین علت طلاق چی بوده 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰
2720
قدیما میگفتن به زن مرده زن بده به زن طلاق داده نه. 

اخه قدیما سر چرت و پرت کسی طلاق نمیگرفت..اگر میگرفت لابد یارو یزیدی بوده برای خودش که طلاق گرفته..ولی الان ممکن هر دختر و پسری سر بچه بازی و لج و لج بازی طلاق بگیره و طرب با یکی دیگه خیلی هم خوشبخت بشه

فامیل ما هم با پسری که قبلا زن داشته و جدا شده ازدواج کرد..زن قبلیش به خاطر مسائل مالی جدا شده ولی فامیل ما دختر زرنگیه..به محضی که باهاش ازدواج کرد یه کار خوب براش پیدا کرد و الان دارن به خوبی و خوشی زندگی میکنن..

قطعا اونکه بچه نداره برادرشوهرم پارسال  زنش فوت کرد دوتا بچه داره ی  ده ماه پیش زن گرفته& ...

یعنی بچه ها اذیت میکنن خانمه رو

یا آقا الکی حساسه؟؟؟

بعضی ها میگن مرد زن مرده بیشتر قدر زنو میدونه.

درسته؟؟؟

خدای مهربانم💫چادرمیپوشم وحجابمرا دوست دارم 🧕چون تو فرمودی💫 با نامحرم👨شوخی نمیکنم و متینم چون تو فرمودی💫 دست🤚 و پای🦶 پدرومادرم👨‍👩‍👦 را میبوسم و احترامشان میکنم چون تو فرمودی 💫نماز🤲میخوانم و روزهمیگیرم چون تو فرمودی💫 با خانوادم👨‍👩‍👦‍👦 و دوستانم👩👩‍🦰👱‍♀️ میخندم👄 و شادم☺ چون تو فرمودی💫درس میخوانم👩‍💻 و علم یاد میگیرم چون تو فرمودی💫برای جهان دیگر که ابدی ست و هررررگز تمامی ندارد یاری ام کن💫هدفم رسیدن به تو و رضای توست یا ارحم الراحمین 💫

خب دومی گزینه‌ی بهتریه ولی به شرطی که قشنگ تحقیق بشه

ما یه آشنا داشتیم مرده زنش مشکل اخلاقی داشت جدا شدن

مرده رفت ازدواج کرد زنه دوم برگشت و مرده قشنگ پذیرای زنش شد و زنشو طلاق داد

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2714
اخه قدیما سر چرت و پرت کسی طلاق نمیگرفت..اگر میگرفت لابد یارو یزیدی بوده برای خودش که طلاق گرفته..ول ...

بله منم موافقم

الان طلاق زیاد شده

مخصوصا خیانت آقا یا خانم😱

قدیما خیلی طلاق کم بود.

علت طلاق دومیو بررسی کن.

اگر علتش مشکلات حاد خود مرده نبوده،مسلما دومی بهتره

اولی دو تا بچه داره که تازه دخترم هستن.حساسن.خیلی سخته

اول زندگی مادر دو تا بچه بزرگ باید بشی که تازه فک میکنن جای مادرشونو اومدی بگیری

خب دومی گزینه‌ی بهتریه ولی به شرطی که قشنگ تحقیق بشه ما یه آشنا داشتیم مرده زنش مشکل اخلاقی داشت جد ...

یعنی زن اول برگشت و آقا زن دوم رو طلاق داد؟؟؟

از قدیم میگفتن به زن مرده زن بدین نه زن طلاق داده ببین عزیزم هرچی دلت میگه کاری کن که فردا دوباره پش ...

ولی از نظر من اونی که زنش مرده به زنش فکر میکنه چون دوسش داشته ولی اونی که طلاق گرفته از زنش متنفر بوده و بهش فکر نمیکنه این بهتره که

2706