2733
2734

سلام دوستان

ازدواج خانم مطلقه ۳۴ ساله با کدوم

۱-ازدواج با مردی ۳۸ ساله که زنش فوت کرده و ۲ تا دختر ۴ و ۶ ساله داره

۲-ازدواج با مردی که ۳۵ سالشه و زن طلاق داده و بچه نداره

فرض بر خوبی آقا در هر دو گزینه ست.

خدای مهربانم💫چادرمیپوشم وحجابمرا دوست دارم 🧕چون تو فرمودی💫 با نامحرم👨شوخی نمیکنم و متینم چون تو فرمودی💫 دست🤚 و پای🦶 پدرومادرم👨‍👩‍👦 را میبوسم و احترامشان میکنم چون تو فرمودی 💫نماز🤲میخوانم و روزهمیگیرم چون تو فرمودی💫 با خانوادم👨‍👩‍👦‍👦 و دوستانم👩👩‍🦰👱‍♀️ میخندم👄 و شادم☺ چون تو فرمودی💫درس میخوانم👩‍💻 و علم یاد میگیرم چون تو فرمودی💫برای جهان دیگر که ابدی ست و هررررگز تمامی ندارد یاری ام کن💫هدفم رسیدن به تو و رضای توست یا ارحم الراحمین 💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

تفاوت مهمشون در بچه هست به نظرم ازدواج با مردی که بچه داره خیلی سخت هست و ادم صبوری میخواد 

چون باید قبول کنید اون پدر نسبت به بچه هاش مسئول هست و حتی باید خرجی بده بهشون و کلا اولویت اول بچه ها هستن 

وای استارتر بچه دار میخوای چیکار؟

دم به دقیقه بچه هاشو بغل میکنه و توجه و محبت و عشق میده بهشون

من باشم اینور از حسادت میمیرم  

دوس دارم اگه یه زمانی ازدواج کردم شوهرم فقط برا من باشه

علت طلاق مهم.. واینکه علت طلاق رو باید از سمت خانم متوجه بشی..چون هیچ مردی نمیاد بگه من ایراد داشتم زنم طلاق گرفت..به در و همسایه و فک و فامیل هم راستش رو نمیگن که بخوای از اونا بپرسی..اگر بتونی از طریقی از سمت خانم ببینی دلیلش برای جدایی چی بوده و موضوع خاصی نبوده..گزینه۲بهتره..

مردی که بچه داره یه نوکر میخواد برای خودش و بچه هاش..بیخیال

2706