2204
2217
عنوان

کارشناسی پرستاری و کنکور پزشکی؟؟

60 بازدید | 4 پست

با کارشناسی پرستاری کنکور پزشکی بدم    درسامو برام معادل میزنن؟  

چند سال ازش کم میشه؟

توی تاپیکای انرژی مثبت و متافیزیکی و قانون جذب تگم کنین مرسی💜💙💙💚💛🧡❤

خوشت نمیاد از شغلت؟  چرا؟ 

که داند به جز ذات پروردگار    که فردا چه بازی کند روزگار!!!!   💞با خوشحالی دیگران ، خوشحال شو!  نوبت تو هم میرسه 😉💞  او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکندمیشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش💙
خوشت نمیاد از شغلت؟  چرا؟

عزیزم حقوق پرستاری خیلی کمه و اکثر کارها و استرس ها با پرستاره

دوس دارم استرس شغلیم کمتر باشه

توی تاپیکای انرژی مثبت و متافیزیکی و قانون جذب تگم کنین مرسی💜💙💙💚💛🧡❤
عزیزم حقوق پرستاری خیلی کمه و اکثر کارها و استرس ها با پرستاره دوس دارم استرس شغلیم کمتر باشه

عزیزم گمان کنم همون دوسال عمومی که مشترک هست حذف بشه

که داند به جز ذات پروردگار    که فردا چه بازی کند روزگار!!!!   💞با خوشحالی دیگران ، خوشحال شو!  نوبت تو هم میرسه 😉💞  او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکندمیشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش💙

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

عزیزم حقوق پرستاری خیلی کمه و اکثر کارها و استرس ها با پرستاره دوس دارم استرس شغلیم کمتر باشه

عزیز چرا مهاجرت نمیکنی خب؟ پرستاری عالیه برای مهاجرت زودددددی جذبت میکنن

وضع پرستارای اونور خییییلی بهتر از این وره

من اصلا یکی از دلیلایی ک میخام برم نرسینگ بخاطر مهاجرته

👩🏻‍🔬🇺🇸✈
2215