2410
2553
عنوان

چ دارویی واسه عفونت قارچی خوبه؟

6113 بازدید | 53 پست

یکم خارش دارم وکمی ترشحات تیکه تیکه 

قرص مترونیتازول حساسیت دارم حالت تهوع میگیرم 

چ دارویی بخرم از دازوخانه درمان کنه؟

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  

۲۰دقیقه تو سرکه بشین هر ذوز

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

سفکسیم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من سفکسیم دوسه دوره خوردم هی بدتر میشد دکترم رو عوض کردم خوب شدم  در کنار قرص گفت خودت رو با ج ...

سرکه سفید یا اون قرمزا فرق نداره؟

من دوسه روزه سوزش ادرار و تکرر دارم بعد دسشوییم سوزش داخلی دارم (ببخشیداااا) بنظرتون عفونته چیه ...

عفونت ادراره من رفتم دکتر ی قرصی داد رنگ ادرار قرمز میشد خوب شدم سه چهار روزه

سرکه سفید یا اون قرمزا فرق نداره؟

من تو سرکه  نشستم موقعی ک عفونت قارچی داشت سوزش شدیدی گرفت واژنم 

اصلا این کارو نکن 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

من حدود دو هفته پیش خارش داشتم دکتر گفت عفونت قارچی هست پماد کلوتریمازول واژینال بهم داد به همراه سفیکسیم ۴۰۰.قرصو هر۲۴ساعت یکی پمادم هر شب خدا رو شکر خوب شدم اما در کنارش تندتند اب می‌خوردم هنوزم توی خونه فقط دامن میپوشم بدون لباس زیر و اینکه یه روز می‌نشستم توی آب و نمک یک روز می‌نشستم توی آب و جوش شیرین به مدت ۲۰دقیقه.بنظرم چون قارچی هست آب نمک بیشتر جواب میده و اینکه کلا شیرینیجات رو قطع کردم چون باعث تشدید عفونت و قارچ میشه ...البته اگر بارداری نیستی یا توی اقدام نیستی

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

ببین گلم با شامپو بچه خودتو بشور تمیز خشک کن

یکم پماد تریامیسیولون بزن فقط قسمت خارجی رو بزن داخل نه

سعی کن شب باشه که بعدش نخوای بری دستشویی

دوبار که این کار رو بکنی خوب میشی

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..
2706