2726
عنوان

چرا خوابم میاد؟

114 بازدید | 14 پست

سلام.... ب همه.....من یه دانش اموز یازدهمی هستم.... رشتم تجربیه باید روزه 10 ساعت و بخونم یا بیشتر.... 8 و9و 10 ساعت میخونم......در هر روز اما نمیدونم چرا همش خوابم میاد و اصلا حوصله ندارم.... خستگی بدنم رو فرا گرفته..... دو روز برای یکی از امتحان هام 4 و یه روز دیگش فقط 5 ساعت خوابیدم انرژی گرفته شد.... البته چون کارای دیگه مونده بود... همون 10 ساعت رو میخونم ولی باز تایم کم دارم......... درسای این هفته هم زیاده باید باز بخونم........ نمیدونم چطور از این بی حالی در بیام..... راه حلی ندارید ک بشه بیشتر خوند و خوابم نگیره..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید کم خونی...منم کم خونم و همیشه چشمام خماره از خواب  

اره شاید... کلا همش بی حالو انرژی هستم چون درس زیاد میخونم.... تمام بدنم بعضی وقتا میلرزه.... ولی حتی کم خونی هم داشته باشم.... تو تا قرص اهن فقط بهم میدن

قهوه بخوری سرحال میشی  منم دقیقا مثل تو ام همش خستم موقع درس خوندن

اتفاقا بخاطر همین درستام دو روز قهوه خوردم...... ولی فک کن تا سال اخر 12 یعنی همش قهوه بخورم

اره شاید... کلا همش بی حالو انرژی هستم چون درس زیاد میخونم.... تمام بدنم بعضی وقتا میلرزه.... ولی حت ...

باشه همونم خوبه دیگه....اهن خونت بره بالا و ویامین بدنت هم تامین باشه دیگه خوابالو و کم انرژی نیستی.....راستی میتونی یه امپول نوروبیون هم تزریق کنی ..هم واسه کم خونی خوبه هم کلا تقویتیه

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2706