2703
2553

بچه ها من میرم سرکار البته حقوقم خیلی ناچیزی اما میخوام کمی برا خودم خرج کنم برا تیپ و فیس منظورمه.چه کار هایی هست که میشه برا زیبایی انجام داد؟

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

لیزر بدن 

برداشتن خال های اضافی صورت 

پاکسازی صورت 

خرید لوازم بهداشتی مراقبتی از پوست 

لباس شیک و پیک 

یه دستبند ظریف طلا 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

اصلاح و پاکسازی پوست انجام بده حالت موهاتو عوض کن و دوس داری رنگ کن برای بدنت باشگاه برو ابروهات بده برو میکرو چیزی ، وسایل ارایش خوب بخر ، کفش مناسب و راحت بخر لباس شیک و مناسب بگیر

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️

برو مزوتراپی کن پاکسازی پوست انجام بده اگه ابروهات کم پشته فیبروز کن موهات رو ویتامینه کن کرمای خوب بخر برا پوستت روتین انجام بده تغذیه ات رو بهتر کن 

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
2714

اگه دندان خراب ندارید 

لباس بیرون پوش و لباس منزل 

یه سر آرایشگاه برا پاکسازی صورت اصلاح صورت ابرو و اصلاح مو ورنگی که به پوستتون بیاد 

یکم لوازم آرایش 

خوراکی های مقوی 

استخر ،باشگاه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
2706