2726
عنوان

پرستار داریم اینجا😠چرا بعضی از پرستارا اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برای من پیش اومد دکتر بد حرف زد چنسال پیش.. منم مستقیم رفتم مدیریت کتبی شکایت نوشتم انگار قبل از منم شاکی داشت اجازه ندادن دیگه بیمارستان شهرمون بمونه.. 

چشمان تو آفریقاست.. 

خستن عزیزم.من خودم یه سری رفتم بیمارستان یه بنده خدایی یه سوال پرسید خداشاهده گمونم هفت بار کامل توضیح داد باز میرفت و برمیگشت و میپرسید منم روانی شده بودم قشنگ بعد این،با نفر بعدی تند و عصبی رفتار میکرد

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
خستن 😂بنده خدا ها چندین ساعت بیدار میمونن اعصاب نمیمونه ک

کجا چندین ساعت؟

۸ ساعت کاره دیگه.

پس چرا بیمارستان خصوصی اینطوری نیستن؟

چون میدونن ممکنه اخراج بشن.

بیمارستان دولتی چون میدونن استخدام رسمی هستن به خودشون اجازه میدن هر برخورد زشتی بکنن.

البته که بعضی بیماران هم خیلی خیلی زیاد رو مخن

توهین نشه به دوستان ولی دکترا بهتر جواب ادمو میدن من پرسنار مهربون ندیدم تا حالا همشون انگار ارث کل نسلشونو ادم بالا کشیده تا حرفم بزنی میگن کارشون زیاده خب ظرفیت کار سخت نداشتی یه شغل دیگه انتخاب میکردی 

خستن 😂بنده خدا ها چندین ساعت بیدار میمونن اعصاب نمیمونه ک

ولی یه درس داتیم اخلاق پرستاری خیل چیزا درباره کنترل خشم وش رایط خاص نوشته بود قطعا اگه داد میزنن دیگه خیلی بهم ریختن

من که سه بار مجبور شدم دولتی برم چنان بد اخلاق و زننده رفتار میکردن.ضمن اینکه خودشونم از مردم متمایز ...

اره بابا انگار مفت نشستن حقوق نمیگیرن بخدازوقتی مامانم گفته اعصابم خورده مامانمم بی زبونه

ارومیه قیزی
2706