2733
2734
عنوان

کمک به مشکل من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 77 پست
18 رشتت چیه؟

بسلامتی

تجربیم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تجربی بودم ایول خوب بخون 

شما دانشجویی؟

چشم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2731
از نوع مجازیش ترم اول پرستاری    

آها عزیزم موفق باشی

از کی شروع کردی به خوندن چقد خوندی

آها عزیزم موفق باشی از کی شروع کردی به خوندن چقد خوندی

چون سمپاد بودم از دهم کنکوری درسمون مدادن ولی از یازدهم جدی وارد کار شدم سر ریاضی من کنکورمو باختم وگرنه اگه 5060زمین میزدم دارو زاهدان یا اهوازو میاوردم  یازده روزی 7تا8 دوازدهمم 10 بعد عید شد12 الته یکم بالا پایین میشد

وضع تو ولی خیلی خاصه ایشالا خوب بخون الان درس خوندنت در چه وضعه بچم داری    

اره دیگه کاریش نمیشه کرد

نامزدم نظامیه و هر دو سه ماه ی بار میاد

پارسال که کنکوری بودم چون نبود اصلا حالم خوب نبود واس هیچ کاری

امسالم باز همینه ولی یکم بهترم دارم میگم فرض میکنم اون اصلا نیست و من مجردم میشینم راحت میتونم

نه بچه ندارم بعد کنکور مراسم عروسیمه تازه

2738
اره دیگه کاریش نمیشه کرد نامزدم نظامیه و هر دو سه ماه ی بار میاد پارسال که کنکوری بودم چون نبود اص ...

ایاشلاه یه رتبه خوب میاری حتما گران نباش به هیچی جز درس فک نکنحتی زندگی شخصیت

چون سمپاد بودم از دهم کنکوری درسمون مدادن ولی از یازدهم جدی وارد کار شدم سر ریاضی من کنکورمو باختم و ...

موفق باشی عزیزم بنظر میاد بیشتر بخاطر سوالات و جو کنکور این اتفاق افتاده باشه ولی بدون پرستاری عالیه شاید همین به صلاحت بوده

دیگه به هیچی فکر نکن دنیا پرستار موفق هم نیاز داره💜

موفق باشی عزیزم بنظر میاد بیشتر بخاطر سوالات و جو کنکور این اتفاق افتاده باشه ولی بدون پرستاری عالیه ...

میدونی کاش ادم خوب نخونه وقتی یه رشته پایین میاره خوش حال بشه و ذوق کنه نه این که خودتو بکشی و اخرش بدون رضایت بری پرستاری به خودم مبگم کاش اونقد نمیخوندم اون دوران

پاراسل دادی تو؟

آره همینجوری ی کنکور الکی دادم ولی خب حالم خوب نبود

ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه اومدم بیرون از حوزه

2706